Як написати корінь в word.

На стандартну клавіатуру неможливо помістити всі символи, які можуть знадобиться користувачеві при вирішенні тих чи інших завдань. Тому для використання знаків, які середньостатистичному користувачеві потрібні рідко, були передбачені програмні засоби.
Інструкція
1
Якщо у вас виникла необхідність використовувати в тексті знак арифметичного кореня, ви можете скористатися вбудованою функцією додавання спеціальних знаків в редакторі Microsoft Word. Для цього в головному меню програми перейдіть на вкладку «Вставка» і натисніть кнопку «Символ».
2
В контекстному меню перед вами відкриється декілька символів, які були використані раніше. Якщо серед них немає потрібного вам знака кореня, виберіть команду «інші символи».
3
У новому діалоговому вікні ви побачите декілька сотень всіляких спеціальних знаків. Щоб обмежити пошук, в поле «Набір» вкажіть пункт «Математичні оператори». Після цього ви без праці відшукайте необхідний знак кореня. Клацніть по ньому і натисніть кнопку «Вставити».
4
Якщо незважаючи на всі ваші зусилля, відшукати в меню Word потрібну вкладку і команду вам не вдається, зверніться до вбудованого засобу операційної системи Microsoft Windows - «Таблиця символів».
5
Щоб знайти її, натисніть кнопку «Пуск» на панелі задач і, якщо ви користуєтеся ОС Windows 7, введіть в пошукове поле слово «таблиця» і натисніть клавішу Enter на клавіатурі. У відповідь система видасть вам посилання на утиліту «Таблиця символів».
6
Якщо на ваш комп'ютер встановлена більш рання версія Windows, виберіть послідовно наступні пункти меню «Пуск»: «Усі програми», «Стандартні», «Службові». В останньому розділі ви знайдете потрібну програму. Воно мало чим відрізняється від аналога в програмі Word, проте має додаткову функцію копіювання символу в буфер обміну, а також вбудовану систему пошуку знаків.
7
Щоб знайти знак кореня, введіть в поле для пошуку слово root (англ. « корінь ») і натисніть клавішу Enter. У списку значків з'явиться потрібний вам знак -?. Натисніть кнопку «Вставити», а потім «Копіювати».
8
Залишилося тільки в потрібному місці витягти з буфера обміну скопійований символ. Для цього помістіть курсор в поле для введення тексту і, клікнувши правою кнопкою миші, виберіть у контекстному меню команду «Вставити». Знак кореня з'явиться на екрані.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=GHksHQD1L7E
Корисна порада
Ви можете також знайти потрібний вам знак в інтернеті - на деяких сайтах розміщені таблиці символів. Вам потрібно тільки знайти підходящий символ і скопіювати його значення в буфер обміну.