Як відкрити файл з розширенням dmg.

Файли з розширенням * .dmg являють собою образи дисків, створених і призначених для зберігання інформації в операційній системі Mac OS. Відкриття таких в файлів у цій ОС відбувається в автоматичному режимі з використанням програми Disk Utility. В OS Microsoft Windows необхідно використовувати додаткове програмне забезпечення, що дозволяє конвертувати подібні файли в сумісні з операційною системою формати.
Вам знадобиться
  • - dmg2img;
  • - dmg2iso;
  • - TransMac.
Інструкція
1
Завантажте та встановіть на комп'ютер одну із спеціалізованих програм, що дозволяють виконати конвертацію файлу з розширенням .dmg в сумісний з операційною системою Microsoft Windows формат .iso.
2
Запустіть виконуваний файл програми TransMac подвійним кліком миші і виконайте рекомендації майстра установки. Застосуйте прапорець на полі «Асоціювати з .dmg файлами».
3
Розархівуйте завантажений ZIP-архів додатки dmg2img подвійним кліком миші і перемістіть витягнуті файли в нову папку або запустіть виконуваний файл програми dmg2iso (не вимагає установки) подвійним кліком миші з довільної папки.
4
Викличте головне меню операційної системи Microsoft Windows натисканням кнопки «Пуск» і вкажіть пункт «Усі програми».
5
Розкрийте вузол «Стандартні» і запустіть додаток «Провідник Windows».
6
Знайдіть папку або диск, що містять підлягає відкриттю файл з розширенням .dmg і викличте його контекстне меню кліком правої кнопки миші (для програми TransMac).
7
Оберіть команду «Розгорнути» і вкажіть повний шлях до бажаного місця збереження копії необхідного файлу у форматі .iso (для програми TransMac).
8
Введіть вибране значення імені файлу та натисніть кнопку «Зберегти» (для програми TransMac).
9
Поверніться до головного меню «Пуск» і перейдіть в пункт «Виконати» для використання інструменту dmg2img.
10
Введіть значення dmg2img полний_путь_і_імя_подлежащего_конвертаціі_файла.dmg полний_путь_і_імя_создаваемой_копіі_файла.imgв полі «Відкрити» і підтвердіть виконання команди конвертації натисканням кнопки OK (для програми dmg2img).
11
Ще раз поверніться в головне меню "Пуск" для використання утиліти dmg2iso і перейдіть в пункт «Виконати».
12
Введіть значеніеdmg2iso полний_путь_і_імя_подлежащего_конвертаціі_файла.dmg полний_путь_і_імя_создаваемой_копіі_файла.imgв полі «Відкрити» і підтвердіть виконання команди конвертації натисканням кнопки OK.