Як зробити мережевий сканер.

Локальна мережа має низку переваг для використання в межах однієї організації: загальний доступ до файлів і додатків, а також спільне використання техніки: принтерів, сканерів.
Вам знадобиться
  • - локальна мережа;
  • - сканер;
  • - інтернет.
Інструкція
1
Скористайтеся додатком RemoteScan 5, щоб розшарити сканер по мережі. Завантажте дану програму за посиланням http://www.cwer.ru/node/6585/. Далі встановіть її на комп'ютери. Відповідно, на комп'ютер, до якого приєднаний сканер, серверну версію, на інші ПК, до яких треба підключити сканер по мережі, клієнтську.
2
Врахуйте, що при установці клієнтської версії програми може виникати повідомлення про відсутність сканера, не зважайте на нього уваги. Після завершення установки серверної частини програми клацніть правою кнопкою миші по іконці програми в треї. Щоб отримати доступ до налаштувань.
3
Оберіть сканер, налаштуйте порти для доступу до нього. Зверніть увагу, що на визначення пристрою може знадобитися від однієї до трьох хвилин. Якщо цього не сталося, то ваша модель сканера не підтримує додатком.
4
Дочекайтеся, поки з іконки зникне значок перекреслення. Відкрийте антивірусну програму/фаерволл. Дозвольте доступ до порту сканера, за замовчуванням це 6077. Якщо у вас антивірус NOD32, то перейдіть в персональний фаерволл, відкрийте настройки, виберіть інтерактивний режим, створіть окреме правило для програми RemoteScan. Встановіть клієнтські програми на потрібні комп'ютери, додайте туди спеціальне програмне забезпечення і виконуйте сканування по мережі.
5
Скористайтеся іншою програмою для розшарювання сканера по мережі, якщо попереднім додатком не було визначено ваш сканер. Для цього завантажте програму Blindscanner. Перейдіть по посиланню http://www.masterslabs.com/ru/blindscanner/download.html, виберіть потрібну версію, скачайте і встановіть на комп'ютери серверну і клієнтську версії програм відповідно. Налаштування виконується аналогічно.
Не варто бігти в магазин або фотосалон, якщо вам раптом знадобилося відсканувати документ або фотографію - ви можете і не підозрювати, що у вас вже є сканер!
Інструкція
1
Справа в тому, що будь-який сучасний фотоапарат, який є майже у кожного, чудово справляється з роботою сканера, а в деяких випадках, цифрове зображення, отримане таким чином, значно перевершує зроблену сканером картинку.
2
Щоб використовувати фотокамеру в якості сканера, виставте налаштування якості фотографії на максимум і перейдіть в режим макрозйомки. Зазвичай такий режим позначається значком у вигляді квітки. У деяких фотокамерах для сканування передбачений спеціальний режим Copy, який може бути позначений значком у вигляді одного або декількох аркушів паперу.
3
Розташуйте документ або фотографію на рівній поверхні і забезпечте хороше освітлення. Спалах фотокамери не надто добре підходить для зйомки документів, а найкращої якості вдається зазвичай домогтися при природному денному світлі. Прямий електричне світло може викликати відблиски, тому намагайтеся використовувати м'який, розсіяне світло.
4
Наведіть об'єктив, намагаючись тримати камеру рівно, і зробіть знімок. Якщо фотографія вийшла нечітка, спробуйте видалити або наблизити камеру. Вже через кілька спроб ви досягнете потрібного результату, і наступного разу будете точно знати, з якої відстані виходить зображення хорошої якості.
5
Після того як ви отримаєте якісну фотографію, вам залишиться тільки скопіювати її з фотокамери в комп'ютер. Зробіть це за допомогою USB кабелю або пристрою для читання карт пам'яті.