Як знизити версію модему.

Багато власників IPhone 3G після оновлень і анлок до нової версії модему від IPad стикаються з проблемою непрацюючого GPS-модуля. Щоб позбутися від цієї проблеми, можна виконати пониження версії модему і відновити його працездатність.
Вам знадобиться
  • - Iphone 3G;
  • - комп'ютер;
  • - сертифікат з потрібною версією прошивки.
Інструкція
1
Перевірте свою версію бутлоадере, щоб знизити версію прошивки. Для цього скористайтеся додатком f0recast (завантажити його можна за посиланням http://ih8sn0w.com/). Запустіть програму з правами адміністратора, підключіть телефон до комп'ютера.
2
Запустіть програму Cydia, встановіть всі оновлення, потім знайдіть Fuzzyband і встановіть цей додаток для пониження версії модему . Потім скачайте файл із сертифікатом http://www.3z.org.ua/pub/ICE2-06.15.00.cert.zip.
3
На підключений телефон до комп'ютера за допомогою файлового менеджера скопіюйте Розархівувати файл сертифіката в папку за наступним шляхом:/private/var/stash/Applications.pwn/Fuzzyband.app.
4
Запустіть програму Fuzzyband, для цього знайдіть її іконку на SpringBoard, щоб знизити прошивку модему . У вікні програми клацніть по кнопці Downgrade, чекайте закінчення процесу. Після того як додаток повідомить про успішне завершення, телефон може втратити мережу.
5
Перезавантажте його. Якщо ваш телефон був розлочили перед виконанням даних дій з використанням програми Ultrasn0w, то повторна разлочка вже не потрібна. Якщо ж з нього злетів анлок, то поставте Ultrasn0w за допомогою Cydia з даного сховища repo666.ultrasn0w.com.
6
Переконайтеся, що процедура пройшла нормально, зробіть кілька дзвінків, запустіть браузер і відкрийте будь-яку сторінку. Запустіть карти, навігація повинна працювати і визначати місце розташування. Якщо ж нічого не працює, двічі переведіть телефон в авіарежім і назад.
7
Потім перейдіть в меню «Вибір оператора», зніміть прапорець «Автоматичний пошук», вимкніть телефон. Увімкніть і знову перейдіть в це меню і встановіть прапорець автопоиска. Після виконань даних операцій телефон повернеться до нормальної роботи із зниженою версією прошивки модему .