Як встановити автоматичні ворота.

Конструкція «розумного будинку» постійно вдосконалюється: те, що раніше здавалося чимось з області неможливого, сьогодні - цілком нормальне явище. Взяти, для прикладу, автоматичні ворота: переоцінити гідності даного диво-механізму просто неможливо. А головне - встановити автоматичні ворота можна навіть своїми руками.
Вам знадобиться
  • - рівень;
  • - рулетка;
  • - анкери;
  • - ворота з направляючими;
  • - перфоратор.
Інструкція
1
Перш ніж приступити до установки, переконайтеся, що ніякі горбки і дрібні камені не стануть перешкоджати руху автоматичних воріт. До того ж поруч має бути достатньо місця для того, щоб можна було вільно відкривати ворота . Стулки автоматичних воріт роз'їжджаються вліво і вправо на відстань, рівну ширині прорізу, тому місця для розсувних воріт повинно бути достатньо.
2
Після того як визначили місце установки автоматичних воріт, розпакуйте доставлення на об'єкт ворота і повірте цілісність всіх комплектуючих.
3
Змонтуйте раму, встановивши її в передбачений для цього отвір в стіні. Скорегуйте положення рами. Пам'ятайте, що неприпустимий навіть найменший перекіс: нерівність може привести до поломки і заклинювання механізму (особливо вимогливі в цьому плані секційні автоматичні ворота ). Зважаючи на це, під час монтажу конструкції виставите раму строго горизонтально. Раму кріпите до стіни анкерами (по всьому периметру).
4
Встановіть полотно підйомних автоматичних воріт або зберіть воєдино окремі елементи секційних воріт (починайте збирати з нижньої секції). З'єднайте полотно воріт з направляючими і шарнірами. Звичайно, якщо площину автоматичних воріт вже вмонтована в раму, то це значно скоротить час на установку конструкції.
5
По закінченню монтажу відрегулюйте пружини: полотно має підніматися без особливих зусиль. Потім змонтуйте фурнітуру і механізми (ручки, замок та інші важливі деталі).
Зверніть увагу
Приділіть увагу якості кріплення рами!
Корисна порада
У секційних воротах шарніри слід кріпити до захоплень, які пригвинчені до петель окремих секцій. В підйомно-поворотних конструкціях шарніри кріпляться на полотні.