Як замінити високовольтні дроти. ремонт автомобіля своїми руками Як замінити свічкові дроти.

Якщо своєчасно не замінити високовольтні дроти в електричній частині автомобіля, то це може призвести до таких несправностей, як зниження потужності, троение, посмикування, перевитрата палива, розгойдування оборотів. Крім того, своєчасна заміна високовольтних проводів дозволяє уникнути необхідності заміни всієї системи запалювання.
Вам знадобиться
  • - тестер;
  • - силіконова або ВД мастило.
Інструкція
1
Підготуйте ваш автомобіль (обесточьте його, від'єднавши акумулятор). Перед тим як зняти старі високовольтні дроти , намалюйте на папері схему взаємного розташування проводів, розводок, положення додаткових гофров-ізоляторів, пластикових фіксаторів і т.д. Найпростіше зробити кілька фотознімків.
2
Зніміть гумовий наконечник високовольтного дроти зі свічки запалювання, утримуючи сам наконечник в тому місці, де повинна закінчуватися свічка. Виконайте це з кожним проводом.
3
Зніміть наконечники з іншого кінця проводів, з модуля запалювання. Коли всі дроти від'єднані, вийміть їх і перевірте візуально на наявність подряпин, пробоїв, тріщин та інших дефектів ізоляційного покриття, після чого проведіть електричну перевірку за допомогою звичайного тестера. Для цього включіть його в режим вимірювання опору до 20 кОм. Кожен провід перевіряйте окремо.
4
Найдовший повинен мати до 8-9 кОм, ті, що коротше, повинні мати опір 4-7 кОм. Провід з показниками 10 кому і більше потрібно замінити.
5
Далі нові дроти ставте на місце згідно зі схемою (або фотознімку). Посадочні місця попередньо обробіть мастилом ВД або силіконовій. Якщо є забруднення, видаляйте їх. Одягаючи провід на свічку, при його обтиску виробляєте фіксацію до клацання.
6
Виконайте дану процедуру з усіма дроти ми в суворій відповідності зі схемою.
Зверніть увагу
Виймайте дроти з пластикових затискачів типу гребінка дуже обережно, не тягніть з них дроти різко, обов'язково притримуйте пластмасу.
Корисна порада
Провести заміну високовольтних проводів самостійно буде набагато зручніше, якщо попередньо зняти тракт повітроподача, не розбираючи його на компоненти (корпус повітряного фільтра, резонатор і шноркель), аж до самого товстого гумового шланга. Ця конструкція легко знімається цілком, так як тримається на трьох винтиках на 10.