Як зібрати акрилову ванну.

Установка акрилової ванни проводиться в приміщенні з завершеними облицювальними роботами. Місце має бути повністю підготовлено, так як, встановивши ванну з акрилу, провести оздоблювальні роботи на місці монтажу буде вже неможливо.
Вам знадобиться
  • - гумові кільця-прокладки;
  • - гідравлічний сифон-затвор підлогового типу;
  • - перелив;
  • - силіконовий кислотний герметик.
Інструкція
1
цементну стяжку вирівняйте підлогу і покладіть жорстку підлогову плитку. Зачекавши потрібний часовий проміжок, поки стяжка остаточно не висохне, зробіть облицювання стін плиткою.
2
Не знімаючи пакувального картону з ванни, занесіть її в приміщення і укладіть набік на місце, де вона буде стояти, зливним отвором в потрібну сторону.
3
Переконайтеся, що зливний отвір оснащено гумовими кільцями-прокладками, які потрібні для ущільнення стиків, і через них приєднаєте гідравлічний сифон-затвор підлогового типу. Далі через кільця-прокладки встановіть і закріпіть перелив, приєднавши його до переливної труби.
4
Прикрутите до днища ванни опори шурупами і переверніть її опорами вниз. Після цього приступайте до вирівнювання становища ванни в горизонтальній і вертикальній площині.
5
Після того як вирівнювання ванни завершиться, обробіть пластикові наконечники опор силіконовим кислотним герметиком вкруговую, це попередить можливі небажані переміщення опор з настановних точок.
6
Вставте випуск каналізаційної труби в розтруб, надійно зафіксувавши її в системі. Зніміть пакувальний картон.
7
Встановіть декоративний екран, враховуючи рівномірність зазору між його нижнім краєм і підлогою, який повинен становити 1-3 мм.
Зверніть увагу
Якщо для самостійної установки ванни з акрилу ви купили виріб, що не має готових отворів на посадочних місцях, тоді підготуйте їх за допомогою свердла потрібного діаметра обов'язково з обмежувачем, так як акрил дуже легко свердлиться, і висока ймовірність появи непотрібного наскрізного отвору в днище ванни.
Корисна порада
При вирівнюванні ванни не варто робити навмисний ухил у бік зливного отвору, так як потрібний кут нахилу, що забезпечує хороший злив води, спочатку закладений в конструкцію самої ванни.