Як встановити скляні двері.

Процес установки скляних дверей мало чим відрізняється від монтажу дверей без стекол, хіба що вимагає більшої акуратності, оскільки такий матеріал набагато простіше пошкодити, ніж дерево, фанеру і т.д.
Вам знадобиться
  • - скляна двері з коробом;
  • - монтажна піна;
  • - дерев'яні клини;
  • - дриль;
  • - анкерні болти;
  • - рідкі цвяхи;
  • - рівень;
  • - малярний скотч.
Інструкція
1
Підготуйте дверний отвір: демонтуйте старий короб (навіть якщо він в хорошому стані, можуть не підійти розміри), видаліть все будівельне сміття.
2
Закрийте занадто великі нерівності шпаклівкою, якщо в цьому є необхідність, просвердлите заздалегідь отвори під дерев'яні пробки, якщо стіна бетонна або з цегли. Також переконайтеся, що розмірів отвору буде достатньо для установки нового короба.
3
Вставте короб в проріз і закріпіть його дерев'яними клинами.
4
З їх же допомогою відрегулюйте положення коробки з урахуванням всіх горизонтальних і вертикальних площин. Використовуючи анкерні болти, просвердлите в двох-трьох місцях вертикальні планки короба.
5
Пізніше, після остаточної установки коробки з їх допомогою просвердлите отвори в стіні, в них вставте анкерні болти, при забиванні яких короб підтягнеться.
6
Нанесіть в порожнину між площинами короба і отвору монтажну піну точково по всьому периметру на відстані 7-10 см. Почекайте, поки піна схопиться (1-3 години), і заповніть монтажною піною порожнечі повністю. Це робиться для того, щоб при розширенні під тиском піна не спровокувала небажану деформацію короба.
7
Коли піна повністю висохне (3-24 години в залежності від якісного складу піни і температурного режиму), обріжте її надлишки, відпиляйте виступаючі частини кріпильних клинів і встановіть наличники на рідкі цвяхи, починаючи з верхнього лиштви і рухаючись поступово вниз, акуратно виставляючи кутові стики.
8
Подвесьте двері на петлі. На цьому самостійна установка двері закінчена.
Зверніть увагу
Перед тим як встановити самостійно двері, зокрема зміцнити її короб монтажною піною, оклейте його малярським скотчем, так як після застигання піну буде практично неможливо видалити з поверхні короба.
Корисна порада
Змочіть водою дверний отвір і зовнішню сторону коробки перед тим, як наносити монтажну піну, це забезпечить краще зчеплення і прискорення хімічної реакції піни.