Як зробити бант для дівчинки. Як зробити заколку бант.

Утренник в дитячому саду, 1 вересня, навіть свято останнього дзвоника, коли ваша майже доросла дочка хоче ще день побути маленькою дівчинкою ... Приводів зав'язати красивий бант у юних леді предостатньо. Можна, звичайно, його і зав'язати, як це робили бабусі та прабабусі нинішніх маленьких принцес. Але якщо волосся коротке, то бант краще зробити і приколоти.
Вам знадобиться
  • - широка і довга капронова або атласна стрічка;
  • - кілька стрічок шириною 2,5-3 см;
  • - кілька вузьких атласних стрічок;
  • - непотрібні олівці;
  • - голка і нитки;
  • - ножиці;
  • - білизняні прищіпки;
  • - проста пружинна шпилька.
Інструкція
1
Якщо волосся довге і важкі, бант краще зав'язати. Він і прикрашає зачіску, і тримає волосся. Однак візьміть стрічку рази в півтора довше, ніж ви зазвичай вплітають. Складіть стрічку вдвічі, заплетене косу точно так само, як ви це робите завжди і вплетіть стрічку. Ошатно буде виглядати подвійний або навіть потрійний бант , тому у стрічки повинні залишитися досить довгі кінці. Зав'яжіть їх одинарним вузлом, потім зустрічним рухом охопите ними косу і зав'яжіть ще раз. Подумки розділіть залишилися кожен кінець стрічки на 4 частини.
2
Зробіть петлі навколо вказівних пальців так, щоб вони знаходилися на відстані 1/4 довжини, якщо рахувати від коси. Кінці стрічки разом з тими їх частинами, які примикають до коси, притримайте середніми і великими пальцями. Зауважте одинарний бант ик. Потім зігніть кінці стрічки на серединах залишилися шматків і зав'яжіть ще один бант ик. Розправте обидва бант а так, щоб вийшов хрестик. Довгі кінці можна завити теплою плойкою.
3
Бант можна не тільки зав'язати, але і приколоти. І ось тут-то великий простір для фантазії. Візьміть стрічки декількох видів. Наприклад, широкі капронові і вузькі атласні, відповідні за кольором. З капронової стрічки зав'яжіть великий одинарний або подвійний бант . Можна використовувати стрічки двох кольорів. Відріжте однакові шматки. Складіть стрічки разом, поєднавши краю. Зауважте одинарний бант і розправте.
4
Вузькі атласні стрічки накрутите на плойку. Потримайте їх кілька хвилин, потім розправте. Якщо плойки під рукою немає, накрутите їх спіраллю на олівці, закріпіть білизняними прищіпками і покладіть в духовку хвилин на п'ятнадцять. Температура повинна бути не менше 100? С.
5
Пришийте «локони» з атласних стрічок до нижньої частини вузла бант а. Постарайтеся зробити це так, щоб завиті стрічки розташовувалися в різних напрямках. Всю конструкцію прикріпіть до пружини заколки. Власне, вам і потрібна-то від неї тільки пружина із засувкою, тому дуже добре, якщо є шпилька, у якої зламаний верх. Бант повинен сидіти досить щільно, щоб не звалитися в самий відповідальний момент. Якщо на пружині є отвори, це створить вам додаткові зручності. Пришийте бант так, як ви зазвичай пришиваєте гудзик або кнопку.