Як загартувати нержавійку.

Після процедури загартовування нержавіюча сталь набуває твердість, втрачаючи свої гнучкі властивості. Гарт сталевого леза ножа проводиться за допомогою води, масла, простого повітря, мокрого піску, сургучу і т.д.
Вам знадобиться
  • - сталевий клинок;
  • - електропіч;
  • - сургуч;
  • - скипидар.
Інструкція
1
Сталевий клинок без рукоятки із пластику, дерева чи іншого виду матеріалу (тільки якщо ніж не з литою рукояттю також з нержавіючої сталі) помістіть в холодну електричну піч.
2
Включивши піч, нагрійте поступово клинок до 950-1050 градусів, щоб він придбав світиться яскраво-червоний колір, і почекайте якийсь час (5-10 хвилин). Можна виробляти нагрів нержавійки і на гарячих вугіллі, і на газовому пальнику, і за допомогою автогену, але контролювати точний температурний режим найзручніше саме в електричній печі.
3
Акуратно, дотримуючись техніки безпеки, витягніть лезо з печі, надійно закріпивши його плоскогубцями або іншим захоплюючим інструментом, і швидко застроміть його в сургуч на секунду.
4
Далі зніміть та застроміть знову в той же сургуч, але вже в нове, не займане раніше лезом місце, і одразу ж витягніть.
5
Занурюйте і виймайте розпечений сталевий клинок доти, поки не відчуєте, що метал входить в масу сургуча як в масло, охолонувши.
6
Очистіть сталевий клинок від залишків сургуча, поки він не застиг, і змастіть його скипидаром. Гарт леза з нержавійки на цьому вважається завершеною.
Зверніть увагу
Майте на увазі, що чим довше і сильніше ви нагріваєте метал, тим глибше буде гарт, тим твердіше буде лезо. Але надто тверде лезо стає менш міцним, все більше втрачаючи ступінь пружності і свої ріжучі властивості. Тут вже кожен сам вибирає, що йому потрібно більше.
Корисна порада
Розпечений клинок набагато простіше зігнути або пошкодити іншим способом. Тому, занурюючи його в сургуч, особливо в перший раз, робіть це рівними, точно розрахованими плавними акуратними рухами. А вибираючи сталь, краще віддайте перевагу закордонним виробникам, так як у них вимоги до процентної частки змісту нержавіючої сталі власне в складі нержавійки вище.