Як прикрасити вінегрет.

Навіть такий простий закусочний салат, як вінегрет, може урізноманітнити ваш святковий стіл, якщо в якості додаткових інгредієнтів ви додасте в нього відварне або копчене м'ясо, солону рибу, гриби, квасоля, а також прикрасите його квітами і різьбленими фігурками з варених яєць або овочів.
Інструкція
1
Прикраси з овощей.Для того щоб прикрасити вінегрет трояндочками з овочів, з очищеною буряка чи моркви зрізайте по спіралі тонку і широку смужку. З смужки скрутіть трояндочки. Для листочків використовуйте зелень кропу або петрушки. Невелику відварну буряк очистіть, розріжте на четвертинки. З круглої боку наріжте буряк, щоб вийшли опуклі пелюстки. З одержані пелюсток викладіть на гілочки з кропу або петрушки квітка. У центр квітки покладіть оливку, маслину або зелений горошек.Отварную буряк очистіть, наріжте на кружечки і виріжте квіти, зірки, сердечка і прикрасити ними вінегрет .Репчатий або червоний цибулю очистіть, розріжте навпіл. Зробіть на цибулині поздовжній розріз і акуратно відокремте всі шари. Ножем надріжте краю кожного шару так, щоб вийшли гострі пелюстки. Вкладіть менший за розміром шар в більший, щоб вийшов квітка. Залишився лук поріжте на пелюстки. На вінегрет опуклою стороною вгору викладіть по колу пелюстки, в центр кола покладіть квітку. В серединку покладіть зелений горошек.У солоного огірка відріжте кінчики і гострим ножем під кутом виріжте поздовжні смужки. Огірок наріжте кружальцями і отриманими зірочками прикрасьте вінегрет . Такі ж зірочки можна зробити з моркви, картоплі чи некрупною буряків.
2
Прикраси з варених яіц.Вареное яйце розріжте поперек, витягніть жовток. У обох половинок яйця надріжте під гострим кутом краю, щоб вийшли пелюстки. Жовток покришите, змішайте з майонезом і покладіть в центр кожної квітки. Для листя використовуйте свіжу зелень петрушки або укропа.Вареное яйце розріжте уздовж. Жовток покришите. Білок наріжте уздовж на тонкі смужки. На гілочки зелені викладіть пелюстки ромашки. В середину ромашки покладіть накришений жовток.
3
Прикраси з солоною риби.Філе оселедця наріжте уздовж під кутом на тонкі смужки і скрутіть з них троянди. Троянди викладіть на пелюстки зі свіжої зелені. Вузькі смужки оселедця можна викласти на вінегрет е у формі спіралей або кілець. У центр кільця можна покласти дрібно нарубану зелень або зелену цибулю.