Як перевозити костюм.

Ділові переговори, офіційні зустрічі, виступи - подій, які вимагають наявності ділового костюма, безліч. Як бути, якщо всі ці заходи - виїзні? Звичайно ж, взяти костюм (а, можливо, і не один) з собою. Головне - правильно його запакувати.
Вам знадобиться
  • - портплед;
  • - товсте махровий рушник;
  • - вішалка-плечики;
  • - чохол для одягу.
Інструкція
1
Найкращий варіант для перевезення костюмів - якісний портплед. Якщо вам часто доводиться виїжджати у відрядження, задумайтеся про придбання такого аксесуара. У портплед можна вільно укласти один-два костюма і необхідні доповнення до них - свіжі сорочки та краватки.
2
Вибирайте зручні моделі, добре фіксують одяг всередині. Портплед не потрібно здавати в багаж - його дозволено провозити в салоні літака. Не намагайтеся запхнути в нього додаткові речі, особливо продукти і алкоголь, придбані в дорогу. Костюм може безнадійно пом'ятися або забруднитися.
3
Якщо портпледи у вас немає, упакуйте костюм у валізу. Штани складіть навпіл в довжину і скрутіть в щільний рулон, починаючи з манжет. Не забудьте видалити всі предмети з кишень - вони можуть деформувати тканину. Піджак застебніть, покладіть спинкою вгору і заведіть назад рукави, склавши їх по плечовому шву. Зверху розмістіть товсте махровий рушник і скрутіть піджак навпіл. Тепер його можна укласти на дно валізи - махровий полотно не дасть утворитися гострим складкам, які дуже важко розгладити.
4
Якщо ви подорожуєте літаком, упакуйте штани у валізу, а верхню частину костюма надіньте, доповнивши його джинсами і пуловером. У салоні зніміть піджак і попросіть стюардесу повісити його в спеціальну шафу в салоні. Зазвичай там розміщується одяг пасажирів бізнес-класу, але елегантному джентльменові зазвичай не відмовляють, особливо якщо він висловить своє прохання в гранично ввічливій формі. Не забудьте забрати здану одяг перед виходом з літака.
5
Сталося несподіване і вам відмовили? Зніміть піджак, складіть його навпіл в довжину, акуратно розправивши рукава, і приберіть на багажну полицю. Слідкуйте, щоб сусіди по салону не поставили зверху пару важких сумок.
6
Якщо ви їдете на автомобілі, захопіть з дому вішалку-плечики або чохол для одягу. Повісьте костюм в салоні - він збереже свій бездоганний зовнішній вигляд. На вішалці можна размесить і сорочку з краваткою.
7
Прибувши до місця призначення, розпакуйте костюм і повісьте його на плічка. Не забирайте його в шафу - речі повинні розправитися під власною вагою. Пом'яли штани можна відпрасувати самостійно або звернутися в сервіс-службу. Правильно перевезений піджак в прасуванні зазвичай не потребує.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Ji0IP9m1KjU