Як запустити образ флешки. Як зняти образ з флешки і змонтувати його в систему.

Для вирішення проблем з установкою операційної системи на нетбуках, форм-фактор яких передбачає відсутність дисководів, існують альтернативні методи завантаження, наприклад, зі знімного накопичувача або Lan-модема. Оскільки другий спосіб рідко застосовується в Росії і країнах СНД, найпоширенішим видом установки є завантаження образу з флешки.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з приводом;
  • - доступ в інтернет;
  • - програма для роботи з віртуальними носіями;
  • - диск з Windows.
Інструкція
1
Вставте диск з операційною системою в привід комп'ютера. Вставте флешку у відповідний роз'єм. Підготуйте знімний накопичувач для запису на нього образу операційної системи за допомогою утиліти Diskpart і консолі. По черзі виконайте наступні команди: C:/diskpart//запуск DiskpartDISKPART> list disk//висновок на екран списку доступних дісковDISKPART> select disk #//вибір флешки, замість решітки вкажіть номер діскаDISKPART> clean//форматування діскаDISKPART> create partition primary//створення розділу флешки DISKPART> active// активація разделаDISKPART> format fs = ntfs quick//форматування діскаDISKPART> assign//присвоєння імені діскуDISKPART> exit//вихід з програми DiskpartC:/Поверніть консоль, але не закривайте її.
2
Змонтуйте образ диска операційної системи на віртуальний привід. Тут ви можете скористатися будь-якій зручній для вас програмою, наприклад, Alcohol 120%.
3
Введіть у консоль наступну команду: xcopy e:/*.*/s/e/f/ig :, замість E пропишіть букву використовуваного вами приводу, з якого виконується копіювання, замість G - букву флешки. Після закінчення копіювання даних витягніть флешку з дисковода комп'ютера.
4
Скачайте утиліту для створення завантажувальної флешки з операційною системою Windows. Якщо ви встановлюєте Windows 7, скористайтеся програмою Windows 7 USB/DVD Download Tool. Встановіть її в ваш комп'ютер після завантаження.
5
За допомогою кнопки Browse виберіть файл записуваного образу диска на першому етапі. На другому вам необхідно вибрати тип медіафайлу, в даному випадку це образ диска ISO. На наступному етапі виберіть у спадному меню ваш знімний накопичувач.
6
Дочекайтеся закінчення операції. Далі вставте флешку в нетбук, перезавантажте комп'ютер і при його включенні натисніть клавішу Esc. Виберіть в варіантах завантаження USB, після чого виконайте інсталяцію операційної системи в звичайному порядку.
Корисна порада
Користуйтеся тільки ліцензійними копіями програм.