Як варити заморожені овочі. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Заморожені овочі - здорова альтернатива тепличним зимовим овочам. Завдяки технології шокової заморозки, вони містять стільки ж вітамінів, скільки в них було, коли їх щойно зняли з грядки. Заморожені овочі, на відміну від сезонних, доступні в будь-який час року. Щоб цей продукт не втратив закладених у ньому корисних властивостей, його потрібно зуміти правильно приготувати. Як відомо, найкорисніші овочі - відварні.
Вам знадобиться
    • каструля;
    • вода
    • або
    • мікрохвильова піч;
    • контейнер для мікрохвильової печі.
Інструкція
1
Налийте в каструлю воду з розрахунку 100 грам рідини на кожні 500 мл заморожених овочів. Горох, кукурудза і стручкова квасоля вимагають в два рази більше води. Посоліть, якщо вам потрібні солоні овочі .
2
Доведіть воду до кипіння і викладіть в неї овочі , не розморожуючи. Так як вони холодні, то моментально зупинять кипіння. Дочекайтеся, поки вода знову завирує.
3
Якщо овочі будуть варитися не окремими шматочками, а замерзлими брилами, то вони приготуються нерівномірно - ті, що зовні можуть вже перетравитися, а ті, що всередині, навпаки, недоваріть. Тому візьміть вилку або лопаточку і обережно розділіть їх.
4
Додайте пряні трави або інші приправи, які вам до смаку, зменшіть вогонь до середнього і накрийте каструлю кришкою. Оскільки ви налили не дуже багато води, важливо, щоб вона не випаровувалася, а овочі готувалися практично на пару. Так вони краще збережуть колір і форму.
5
Варіть овочі , відповідно до вказівок, даними на упаковці. Якщо у вас домашні заморожені овочі або вам не знайти інструкції, то орієнтуйтеся на те, що капуста (броколі, цвітна і т.д.), нарізана морква, кабачки і т.д. варяться приблизно 5-7 хвилин. Горох, стручкова і китайська квасоля, а також кукурудза варяться від 3 до 5 хвилин, листяні овочі , такі як шпинат, готуються ще швидше за 1-2 хвилини.
6
Як тільки овочі будуть готові, вимкніть вогонь і злийте воду. Якщо залишити зварені овочі в гарячої рідини, вони ще якийсь час будуть готуватися і стануть перетравленими.
7
Якщо ви хочете відварити овочі в мікрохвильовій печі, то викладіть їх в спеціальний контейнер або посуд, пристосовану для мікрохвильовок. Закрийте кришкою, залишаючи невеликий отвір для виходу пари, і приберіть в піч. Включіть її на високу потужність на 4-5 хвилин. Через цей час, дістаньте контейнер, перевірте готовність овочів ножем або виделкою. Якщо вони все ще не сварились, поставте їх у піч на тій же потужності на 2-3 хвилини. Якщо вони майже готові, то закрийте контейнер щільно і залиште їх у гарячій посуді на 2-3 хвилини - вони дійдуть до потрібної кондиції.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=dtEQlTPPjtA