Як прибрати зайвий жир.

Секрет ідеальної фігури - у відсутності жирових відкладень. Форми тіла можуть бути округлими, але якщо вони пружні і не відвисає під вагою жиру, то все в порядку. А от з надлишками ваги потрібно боротися, тому що зайве ожиріння може привести до серйозних проблем зі здоров'ям. Якщо задатися метою і не чекати миттєвого результату, цілком реально прибрати зайвий жир з проблемних зон, для цього потрібно лише підходити до задачі комплексно.
Інструкція
1
Почніть з дієти. Не варто заміняти її голодуванням: організм, наляканий пропажею джерела їжі, не витрачатиме підшкірний жир, а навпаки, почне робити нові жирові запаси на чорний день. Ваша дієта повинна бути скоріше способом життя. Просто відмовтеся від солодкого і мучного, фрукти намагайтеся їсти в першій половині дня, їжу приймайте маленькими порціями, але часто, щоб не відчувати почуття голоду. Пам'ятайте про природні спалювач жиру: ананасах, грейпфруті, брокколі. Але не злоупортребляйте ними, щоб не викликати проблеми з шлунком.
2
Паралельно з дієтою щодня робіть фізичні вправи. Жир з живота найкраще прибирається за допомогою фігури велосипед, коли ви, лежачи на спині, з руками за головою, крутите ногами в повітрі уявні педалі. Обов'язково качайте прес, присідайте, крутите обруч.
3
Спробуйте антицелюлітний і спалює жир масаж із спеціальними маслами і кремами для схуднення, які продаються в аптеках і супермаркетах. Використовуйте масажер або розтирайте шкіру банної рукавичкою. Робити ці процедури найкраще під гарячим душем або в лазні.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=iVt-wPAgzoU
Зверніть увагу
- Пам'ятайте, що жирові клітини не зникають, а лише стискаються, тому тримати себе у формі вам потрібно буде постійно.
Корисна порада
- Якщо задалися метою схуднути, пийте побільше, іноді організм відчуває спрагу, а ми приймаємо ці сигнали за відчуття голоду.