Як займатися з роликом для преса. ролик для преса.

Ролик для преса - це спортивний снаряд, за допомогою якого можливо проводити ефективні силові тренування для м'язів живота, спини, грудей, рук і ніг навіть в домашніх умовах. Гімнастичний ролик особливо корисний молодим мамам, які не мають можливості надовго відлучитися в спортивний зал, щоб повернути фігурі колишню форму.
Вам знадобиться
  • - ролик для преса;
  • - килимок.
Інструкція
1
Для того, щоб займатися з роликом для преса , надіньте зручну одяг, приберіть волосся назад. Постеліть на підлогу гумовий килимок. Перед вправами з роликом розігрійте м'язи, виконавши кілька аеробних вправ.
2
Під час занять з роликом для преса стежте за диханням. Робіть вдих при нахилі тулуба, при поверненні у вихідне положення - видих. Повторюйте кожну вправу 10 - 15 разів. Для посилення навантаження поступово збільшуйте кількість підходів для кожної вправи.
3
Встаньте колінами на килимок, візьміть в руки гімнастичний снаряд, поставте його перед собою на підлогу. Рухайте ролик вперед, намагаючись тримати руки прямо. При цьому зігніть тулуб і торкніться грудьми стегон. Випряміть спину, підкотивши ролик до колін.
4
Займіть положення стоячи на колінах. Прямими руками повільно рухайте гімнастичний ролик вперед. Нахиліть тулуб до торкання грудьми підлоги. Затримайтеся в граничному положенні декілька секунд і зворотним рухом повільно поверніться в початкове положення.
5
Ляжте на живіт, витягніть руки вгору, кистями тримаєте ролик для преса . Натискаючи на снаряд, присувайте його до себе, поступово прогинаючи спину і не відриваючи стегон від статі. Зробіть паузу і поступово витягніть руки вперед.
6
Сядьте на підлогу, ноги витягніть вперед, праворуч поставте гімнастичний ролик. Рухайте снаряд убік, спираючись на нього прямими руками. Торкніться грудьми статі, витримайте паузу і повільно сядьте. Повторіть вправу в ліву сторону.
7
Сядьте на підлогу, ноги зігніть в колінах. Ступнями зіпріться на ручки ролика, руками притримуйте снаряд. Повільно випрямляйте ноги, одночасно нахиляючи тулуб вперед. Торкніться грудьми колін, затримайтеся в положенні декілька секунд. Згинаючи коліна, поверніться у вихідне положення.
8
Встаньте, ноги розставте на ширину плечей. Нахиліться вперед і опустіть ролик перед собою на підлогу. Упритесь в ролик прямими руками і почніть повільно рухатися вперед, опускаючи тулуб вниз до торкання грудьми підлоги. Затримайте тулуб в граничному положенні і поверніться в початкове положення зворотним рухом.