Як лікувати міастенію.

Міастенія - це хронічне нервово-м'язову захворювання. Воно може вразити будь-які групи м'язів, у тому числі дихальні. Виникає міастенія в результаті збою процесу передачі нервових імпульсів до мускулатури - м'язи позбавляються можливості нормально скорочуватися.
Інструкція
1
До цих пір вважається, що повністю вилікувати це захворювання неможливо. Але при правильно обраній методиці лікування цілком реально не тільки зупинити розвиток хвороби, але і поліпшити стан пацієнта.
2
Можете вдатися до медикаментозної терапії. Існує цілий ряд препаратів, які здатні поліпшити процес передачі нервових імпульсів (наприклад, неостигмін, піридостигмін). Їх призначення - певною мірою придушити дію ферменту холінестерази, що розкладає речовина ацетилхолін, яке утворюється при передачі нервового імпульсу в «синаптичної щілини». Ці препарати зазвичай призначають в комбінації з імунодепресантами (наприклад, такими, як Циклоспорин, Азатіотропін, Преднизон).
3
Слід особливо зазначити, що застосовувати такі засоби можна тільки за призначенням лікаря і під постійним лікарським контролем! Самолікування тут категорично неприпустимо, оскільки ці кошти поряд з високою ефективністю мають ряд серйозних протипоказань.
4
Можете також використовувати плазмаферез. Це процедура, що полягає у видаленні з крові «дефектних» антитіл, з одночасним внутрішньовенним введенням великого об'єму імуноглобуліну (щоб організм був забезпечений нормальними антитілами з донорської крові). Плазмаферез застосовується зазвичай в період загострення хвороби, для полегшення стану пацієнта.
5
У деяких випадках, коли причини міастенії безпосередньо пов'язані з дефектами роботи вилочкової залози, доводиться проводити операцію з її видалення. Як правило, це приводить до поліпшення стану пацієнта і перешкоджає подальшому розвитку міастенії.
Корисна порада
Проявляється міастенія по-різному, залежно від ступеня захворювання. Як правило, першою ознакою розвитку міастенії є слабкість м'язів ока, про що свідчить затуманений або двоя зображення, опущення століття. У міру розвитку хвороби - слабкість в кінцівках, нестійка хода, утруднене дихання і ковтання, прогресуючі дефекти мови.