Як навчитися доводити справу до кінця.

Безліч незакінчених справ - ніби «хвости» у студентів. Вони заважають жити спокійно і часом змушують думати про свою неспроможність у сфері вольових якостей. Як навчитися доводити справу до кінця?
Інструкція
1
Не можна бути занадто критичним себе. Вміти вчасно зрозуміти, що овчинка не коштує вироблення і що подальша робота недоцільна - показник високого інтелекту. Дуже розумні при цьому припиняють справу і не мучать себе докорами сумління, а просто роблять висновки щодо того, як їм вибрати цілі наступного разу. Тому не кожна кинута на півдорозі мета є ознакою нездатності доводити розпочату справу до кінця . Не звинувачуйте себе, навпаки, бажання доробити справу у що б то не стало - ознака непотрібного максималізму.
2
Подумайте про те, кому необхідно ту справу, яку ви запланували, але не доробили. Більшість незавершених справ виявляється не дуже-то потрібними самій людині. Так що недороблене справа - відмінний спосіб протистояти маніпуляціям. Саботаж іноді відмінний засіб показати, що ви не маєте наміру підкорятися тиску оточуючих. Ваше підсвідомість це розуміє, а от свідомість мучить. Пробачте собі це, і у вас залишаться сили на дійсно потрібні вам справи. Занадто багато сил у людей йде на «цілі-паразити».
3
Ви повинні тримати в голові картинку мети, найкраще її візуалізувати або намалювати і повторювати вголос, або дивитися на картинку кожен раз, коли ви хочете все кинути. Дуже багато людей не можуть довго тримати мета в вольовий програмі саме через брак стимуляції, яка може бути нагадуванням собі, що вас чекає в підсумку. Саме тому багато хто воліє ходити на заняття гімнастикою в клуби, а не робити вправи вдома. Якщо є можливість, забезпечте собі зовнішній контроль. Це ефективно. Розкажіть про свої цілі близьким і попросіть вас контролювати - і вам буде незручно кинути розпочату справу.
4
Придумайте собі проміжні і кінцеві нагороди у міру просування до мети. Якщо ви худнете, скажіть собі, що наприкінці ви замовите еротичну фотосесію у професійного фотографа після досягнення мети. Цікавий для вас стимул дає більшу гарантію, що справа буде доведена до кінця .