Як вивести піт. Як позбутися від запраха поту на одязі.

Час від часу ми помічаємо, що на наших речах з'являються якісь незрозумілі жовті плями. Це плями поту. Особливо шкідливий пот для вовняних і шовкових виробів. Шерсть від нього стискається і морщиться, а шовк набухає і втрачає міцність. Чим краще виводити плями від поту, ми зараз розглянемо.
Інструкція
1
Щоб вивести з одягу пляма від поту, спочатку обробіть його ваткою з бензином, потім протріть губкою, змоченою в нашатирі. Далі промийте оброблену область теплою водою. Приділіть особливу увагу контурам плями, інакше після висихання воно знову буде видно на одязі.
2
Від плями від поту ви можете позбутися за допомогою теплого мильного розчину. Якщо пляма розчин не «взяв», обробіть його водним розчином оцту (чайна ложка оцту на чверть-половину склянки води).
3
Якщо тканина, з якої зроблена річ, забарвлена міцними фарбниками і якщо це не ацетатное волокно, то піт можна вивести, змочивши його наступним розчином: п'ять частин ацетону, три частини денатурату і чотири частини нашатирю. Після обробки промийте пляму великою кількістю води.
4
З білих шовкових речей плями поту ви зможете видалити водним розчином гіпосульфіту (5%), після цього замив водою.
5
Вивести пляму від поту з вовни вам допоможе змочування мильною водою за допомогою щітки. Після змочування обробіть місце розчином щавлевої кислоти і промийте теплою водою. Також ви можете протерти пляма денатуратом, розведеним з водою навпіл. Після денатурату промийте пляму холодною водою.
6
Свіжі плями поту з кольорових тканин видаляються за допомогою розчину кухонної солі у розрахунку однієї столової ложки солі на склянку води. Також пляма від поту з кольоровою речі можна вивести, намазавши його сумішшю з чайної ложки денатурату і одного яєчного жовтка. На тканині з'явиться скоринка, видаліть її тупим боком ножа і прополощіть місце плями в теплій воді. Якщо жовток віддалився не повністю, змийте його підігрітим гліцерином.
7
Ваша кольорова сорочка або кофточка знову засяють всіма фарбами, якщо ви підігрієте праска, перевернете його, накладіть на нього забруднену ділянку тканини і натрете його господарським милом. Після цього вам залишиться вичистити залишки мила мокрою щіточкою.
8
Вивести пляму від поту з білосніжною тканини можна, обробивши тканину на сонці перекисом водню (розчином). Промийте оброблене місце під потужним струменем води, злегка промокніть сухою губкою або шматком вати. Потім посипте оброблювану ділянку борошном, тальком або дитячою присипкою.