Як налаштувати буфер обміну.

Буфер обміну представляє з себе стандартну функцію офісного пакету Microsoft Office і призначений для полегшення роботи з зберігаються даними. Налаштування буфера здійснюється вбудованими засобами системи.
Інструкція
1
Викличте головне меню операційної системи Microsoft Windows натисканням кнопки «Пуск» для виконання операції настройки буфера обміну додатки Word, що входить в пакет Microsoft Office, і перейдіть в пункт «Усі програми».
2
Виберіть пункт Microsoft Office і запустіть додаток Word.
3
Розкрийте меню «Правка» верхній панелі інструментів вікна програми і вкажіть пункт « Буфер обміну Office».
4
Натисніть кнопку з логотипом стрілки поруч з рядком « Буфер обміну» для відображення його панелі і викличте меню налаштування параметрів буфера натисненням кнопки «Параметри» у нижній частині панелі.
5
Застосуйте прапорець на полі «Автоматичне відображення буфера обміну Office» для постійної присутності панелі або скористайтеся опцією «Відкривати буфер обміну при подвійному натисканні Ctrl + С» для виклику панелі в ручному режимі.
6
Застосуйте прапорець на полі «Збирати дані без відображення буфера обміну Office» для заборони відображення панелі або виберіть команду «Показати значок буфера обміну Office на панелі завдань».
7
Застосуйте прапорець на полі "Показувати стан близько панелі завдань при копіюванні» для можливості відображення підказок програми та використовуйте кнопку «Видалити все» для повного очищення вмісту буфера.
8
Оберіть опцію «Вставити все» при необхідності копіювання множинних даних в єдиний документ або викличте контекстне меню буфера кліком правої кнопки миші і вкажіть команду «Припинити збір даних» для завершення роботи обраного інструменту.
9
Пам'ятайте, що операція вставки необхідних даних в документ має на увазі збереження області завдань буфера у відкритому стані і виконується кліком миші на необхідний фрагмент в області завдань.
10
Зніміть прапорці на полях «Автоматичне відображення буфера обміну Office» і «Відкривати буфер обміну Office при подвійному натисканні Ctrl + С» для відключення обраної функції.