Як поставити пароль на mac os. Як встановити пароль на мак.

Установка парольного захисту в операційній системі Mac OS передбачається стандартними засобами системи. Алгоритм дій залежить від об'єкта захисту і може змінюватися.
Інструкція
1
Натисніть логотип Apple у верхній лівій частині робочого столу комп'ютера для виклику головного меню операційної системи Mac OS і вкажіть пункт «Системні налаштування» для скидання, створення або редагування пароля облікового запису користувача.
2
Виберіть пункт «Облікові записи» у розділі «Система» і натисніть на значок замка в нижній частині вікна.
3
Введіть значення пароля адміністратора і вкажіть обліковий запис, підлягає редагуванню пароля.
4
Скористайтеся опцією «Змінити пароль» і введіть новий пароль у полі «Пароль».
5
Підтвердіть свій вибір повторним введенням того ж значення в полі «Підтвердити» та натисніть кнопку OK для застосування обраних змін.
6
Перейдіть в пункт «Безпека» у розділі «Приватне» і застосуєте прапорець на полі «Запитувати пароль відразу при виході з режиму сну або заставки».
7
Відкрийте програму "Дискова утиліта» з папки «Програми» для виконання операції установки пральний захисту вибраної папки і розкрийте меню «Новий образ» у верхній панелі інструментів вікна програми.
8
Введіть бажане ім'я папки в полі «Зберегти як» і виберіть бажане місце збереження в полі «Де».
9
Вкажіть значення 2,5 Гб в полі «Розмір» і виберіть опцію «Mac OS Extended (журнальний)» в випадаючому списку поля «Формат».
10
Вкажіть пункт «128-біт AES» в каталозі рядки «Шифрування» і виберіть команду «Жорсткий диск» в меню «Розділи».
11
Оберіть опцію «Зростаючий образ диска» в випадаючому списку поля «Формат диска» і підтвердіть виконання команди натисканням кнопки «Створити».
12
Введіть бажане значення нового пароля в поле «Пароль» нового діалогового вікна і повторіть введення того ж значення в поле «Підтвердження».
13
Підтвердіть виконання команди натисканням кнопки OK і виконайте подвійний клік миші на що з'явилася зашифрованою папці в обраному місці збереження для монтажу окремого диска для читання і запису.