Як нанести блиск для губ правильно.

Блиск для губ випускається у вигляді олівців і ручок з пензликом, фасується в пенали та баночки, забезпечується кистями або спонжами. Який би варіант кошти ви не вибрали, навчіться правильно наносити його. Тільки тоді блиск буде лежати рівно і красиво, не зникне через кілька годин і не розпливеться за контури губ.
Вам знадобиться
  • - блиск;
  • - контурний олівець для губ;
  • - коректор або база;
  • - помада або бальзам;
  • - паперова серветка.
Інструкція
1
Підготуйте губ и - щоб покриття легко рівно, шкіра повинна бути ідеально гладкою. Обробіть її скрабом або засахарівшімся медом, потріть м'якою зубною щіткою, отшелушивая відмерлі клітини і вирівнюючи рельєф губ. Кінчиками пальців вбийте трохи зволожуючого крему для обличчя. Якщо блиск сушить ваші губ и, покладіть під нього тонкий шар живильного бальзаму.
2
Окресліть контур восковим олівцем - безбарвним або натурального тону. Це не охоронить блиск від розтікання і зробить малюнок губ більш чітким. Наберіть трохи засобу на пензлик або спонж і короткими штрихами нанесіть його, не виходячи за межі олівця. Намагайтеся накладати тон тонким рівномірним шаром, стежачи, щоб він не затікав в складки губ.
3
Якщо покриття лягло занадто щільно, зніміть надлишок, акуратно промокнув губ и паперовою серветкою. Більш тонкого шару можна добитися, якщо наносити блиск кінчиком вказівного або середнього пальця. Розподіляйте його м'якими рухами. Такий спосіб ідеально підходить для натурального макіяжу.
4
Вас цікавить більш інтенсивний колір? Нанесіть блиск поверх помади відповідного тону. Окресліть контур губ олівцем, накрасьте їх помадою і нанесіть засіб обраного відтінку, намагаючись покласти його ближче до середини - так рот буде виглядати більш пухким.
5
Щоб збільшити губ и, нанесіть на них шар спеціальної бази тілесного відтінку. Намагайтеся накладати її дуже тонким, рівним шаром - так результат вийде більш природним. Злегка вбивайте засіб у шкіру подушечками пальців. Зачекайте пару хвилин і нанесіть поверх бази блиск нейтрального тону.
6
Яскравий або темний насичений колір може зменшити і звузити губ и. Нанесіть на них тональний засіб і злегка припудріть. Акуратно розподіліть блиск, не доходячи до контуру рота. Слідкуйте, щоб він не розмазався в куточках. Врахуйте, що насичені тони доведеться часто оновлювати і постійно перевіряти, чи не потребують вони в корекції. Тому не забудьте покласти тюбик або стик з блиском в косметичку і захопити її з собою.