Як повернути старий BIOS.

Для скидання налаштувань меню BIOS використовують різні методи. Зазвичай цю функцію застосовують у тому випадку, коли необхідно швидко застосувати заводські настройки, забезпечивши стабільну роботу обладнання.
Вам знадобиться
  • - Хрестова викрутка;
  • - пінцет.
Інструкція
1
Увімкніть комп'ютер і утримуйте клавішу Delete (Del). Після входу в головне меню BIOS знайдіть і виділіть пункт Use Default Settings. Натисніть клавішу Enter і підтвердіть виконання операції. Пам'ятайте про те, що після цього будуть скинуті абсолютно всі налаштування, включаючи нові параметри роботи центрального процесора і оперативної пам'яті.
2
Іноді помилки при завантаженні ПК виникають у разі некоректно виконаного розгону. Якщо ви не маєте можливості отримати доступ до меню BIOS, то використовуйте механічний метод скидання налаштувань. Вимкніть ПК від мережі змінного струму. Зніміть кришку системного блоку. Знайдіть на материнській платі невелику круглу батарейку і вийміть її.
3
За допомогою металевого інструменту замкніть контакти, що знаходяться в гнізді. Встановіть батарейку і включіть ПК. Спробуйте увійти в меню BIOS. Якщо процедура входу пройшла успішно, то повторно скиньте настройки, як це описано в першому кроці.
4
Отримати доступ до BIOS-батарейці при роботі з мобільним комп'ютером не так просто. Іноді цей елемент живлення попросту упаяний в гніздо. У таких випадках на системній платі повинні розташовуватися кнопки скидання BIOS. Зазвичай вони підписані Reset CMOS або CMOS Default. Отримайте доступ до материнської плати мобільного комп'ютера. Для цього або відкрутіть шурупи і зніміть нижню стінку корпусу, або витягти клавіатуру (залежить від виробника ноутбука і конкретної моделі пристрою).
5
Натисніть потрібну кнопку і зберіть комп'ютер. Іноді функції кнопок виконує спеціальна перемичка. Знайдіть контакти, поряд з якими є напис Reset CMOS. Зніміть перемичку і замкніть штирі. Іноді потрібно переставити перемичку на іншу пару конекторів.
Зверніть увагу
Скидання налаштувань BIOS не впливає на працездатність операційної системи і яких-небудь програм.