Як завантажити шрифт.

Не всім для роботи вистачає стандартних системних шрифтів, тому операційна система Windows підтримує завантаження додаткових елементів. Після установки вони також будуть доступні для використання всіма додатками.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Підключіться до інтернету і виконайте пошук потрібного вам шрифту по його назві в інтернеті. Після того як будуть виведені результати пошуку, виберіть сподобався вам варіант і скачайте файли установки шрифтів в папку на вашому комп'ютері. В обов'язковому порядку виконуйте перевірку викачаних файлів на наявність вірусів, навіть якщо ви завантажували їх з надійного ресурсу.
2
Відкрийте панель управління комп'ютером і виберіть пункт меню «Шрифти» (в Windows 7 потрібно переключитися в режим значків меню). Скопіюйте файли шрифтів з директорії їх знаходження за допомогою правої кнопки миші. Відкрийте каталог шрифтів і виберіть дію «Вставка». Дочекайтеся закінчення копіювання.
3
Коли завантажені шрифти відображаються в меню або текстовому редакторі у вигляді ієрогліфів, завантажте їх додаткові мовні версії, оскільки деякі з них призначені тільки для використання на кирилиці або латиниці.
4
Для поліпшення роботи зі шрифтами скачайте і встановіть додаткові спеціально розроблені утиліти. Також зареєструйтесь на сайтах, присвячених пошуку шрифтів для отримання розширених опцій налаштувань.
5
Якщо вам потрібно встановити шрифт за зразком на зображенні, скористайтеся спеціальними онлайн-сервісами по їх підбору на підставі вибору варіантів відповіді із запропонованих, наприклад, http://www.identifont.com/. Також ви можете зайти на ресурс WhatTheFont ?! (Http://new.myfonts.com/WhatTheFont/) для визначення назви шрифту.
6
У випадках коли шрифт, встановлений в звичайному порядку в вашій системі, не відображається в якій-небудь програмі, наприклад, графічному редакторі або браузері, відкрийте каталог її настановних файлів і скопіюйте шрифти з відповідного розділу в панелі управління Windows.
Корисна порада
Користуйтеся спеціальними програмами для роботи зі шрифтами.
Adobe Illustrator служить досить поширеним програмним продуктом для виконання роботи з векторною графікою. Як і будь-який редактор, він також задіює в процесі різні шрифти .
Вам знадобиться
  • - Adobe Type Manager.
Інструкція
1
Скачайте на ваш комп'ютер спеціальний менеджер шрифтів. Таких програм досить багато, одна з найбільш затребуваних серед них - Adobe Type Manager (в даному випадку для установки шрифтів в «Ілюстратор» найкраще підійде саме вона). Крім неї також знайшли широке застосування програми X-Fonter, Font Navigator, Suitcase та інші. Також існує вибір різних плагінів для перегляду шрифтів у файловому менеджері Total Commander.
2
Ознайомтеся з відгуками користувачів тієї або іншої утиліти і виберіть для себе відповідний варіант. Виконайте завантаження програми з офіційного сайту розробника. Не завантажуйте програми з сумнівних сайтів і файлообмінників, вони можуть містити віруси і троянські програми.
3
Виконайте інсталяцію програми, слідуючи вказівкам пунктів меню установки. Зверніть увагу, що для роботи деяких програм необхідна реєстрація, також деякі з них є не безкоштовними. Відкрийте програму і уважно ознайомтеся з його інтерфейсом. Якщо потрібно, скачайте русифікатор. Виконайте установку шрифтів в програму «Ілюстратор" із меню менеджера.
4
Якщо ви використовуєте не тільки Adobe Illustrator, а й інші програми, для роботи яких потрібна менеджер шрифтів, встановіть додаткові альтернативні програми, крім Adobe Type Manager, оскільки кожен з менеджерів має свої недоліки і переваги, по-різному проявляються при виконанні різних завдань.
5
Навіть при роботі в «Ілюстратор е» ви можете використовувати програми сторонніх розробників, оскільки часто навіть в найбільш відповідною програмою може не бути зручних і застосовних до даного випадку налаштувань і функцій. Менеджери шрифтів важать небагато, тому 2 або 3 програми не займуть занадто багато простору жорсткого диска.
Зверніть увагу
Ви можете використовувати відразу декілька менеджерів шрифтів для Adobe Illustrator.
Корисна порада
Встановлюйте шрифти в Adobe Illustrator програмою Adobe Type Manager, оскільки це найбільш сумісний в даному випадку варіант.