Як поставити на дзвінок iPhone свій рінгтон. Як поставити рінготон на дзвінок айфон.

IPhone - це мобільний телефон, який випускається компанією Apple вже кілька років. Він відноситься до класу смартфонів. За замовчуванням даний телефон не підтримує установку своїх мелодій на дзвінок, але є спосіб обійти це обмеження.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - IPhone.
Інструкція
1
Скористайтеся додатками iTunes і iRinger для Windows XP, щоб поставити мелодію на дзвінок IPhone. Дані програми є безкоштовними і доступні для вільного скачування, скористайтеся для цього посиланнями http://www.apple.com/itunes/download/, http://idownloads.ru/1022/iringer/. Зверніть увагу, що мелодія виклику на Iphone не може бути довшим тридцяти секунд.
2
Запустіть додаток iRinger, натисніть на кнопку Import, на якій зображена блискавка, в діалоговому вікні вкажіть шлях до каталогу з музичними файлами. Виберіть потрібну композицію, яку потрібно поставити на дзвінок Iphone, натисніть на кнопку «Відкрити».
3
Дочекайтеся, поки завершиться конвертація файлу в формат, доступний для використання в Apple Iphone. При необхідності прослухайте мелодію за допомогою кнопки PREVIEW. Потім клацніть по кнопці з зображенням ноти (Export), потім Go. На вашому комп'ютері буде створена папка iPhone Ringtones. Врахуйте, що за один раз можна зробити рингтон для Iphone тільки з одного файлу.
4
Підключіть телефон до комп'ютера, запустіть програму iTunes, в меню «Медіатека» перейдіть в пункт "Рінгтони». Далі клацніть по меню «Файл», виберіть пункт «Додати папку в медіатеку», вкажіть шлях до створеної папці, натисніть «ОК».
5
Переконайтеся, що обрані рингтон и з'явилися у відповідному розділі програми. Перейдіть в меню «Пристрої», клацніть по імені свого телефону, у правому вікні встановіть прапорець в пункті «Синхронізувати рингтон и», потім «Все рингтон и». Клацніть «Синхронізувати».
6
Вимкніть телефон від комп'ютера. Візьміть IPhone, перейдіть в меню «Налаштування», виберіть пункт «Звуки», потім «Дзвінок». Переконайтеся, що створені рингтон и з'явилися в списку і можуть бути використані в якості мелодії дзвінка.