Як відключити повідомлення мережі.

Різні повідомлення мережевих з'єднань несуть різне функціональне навантаження, залежно від типу використовуваного пристрою, але всі вони можуть викликати роздратування користувачів. Деякі з них можна відключити.
Інструкція
1
Проведіть вліво на головній сторінці Windows Phone для виклику списку додатків і перейдіть в пункт «Налаштування» для відключення повідомлень про виявлення нових мереж.
2
Виберіть пункт Wi-Fi і зніміть прапорець на полі «Надсилати при виявленні нових мереж».
3
Завантажте та встановіть на комунікатор, що працює по управлінням Windows Mobile, безкоштовний додаток PHM Registry Editor для відключення повідомлень базових станцій.
4
Відкрийте програму і розкрийте гілку реестраHKEY_CURRENT_USERControlPanel.
5
Розкрийте меню «Правка» і вкажіть команду «Створити новий ключ».
6
Введіть значення CellBroadcast в поле «Ім'я» і розкрийте створену папку.
7
Вкажіть команду New DWORD Value і введіть значення CBMEnable - в полі Value Name і 0 - в полі Value Data.
8
Повторіть створення нового параметра DWORD і введіть значення Enable - в полі Value Name і 0 - в полі Value Data.
9
Перезавантажте комунікатор для застосування обраних змін.
10
Викличте головне меню операційної системи Microsoft Windows натисканням кнопки «Пуск» для відключення повідомлень вбудованого брандмауера і перейдіть в пункт «Виконати».
11
Введіть значення regedit у полі «Відкрити» і підтвердіть виконання команди запуску інструменту «Редактор реєстру» натисканням кнопки OK.
12
Розкрийте гілку реестраHKEY_LOCAL_MACHINESoftwareMicrosoftSecurity Centerі надайте параметру FirewallDisableNotify значення 1.
13
Поверніться до головного меню «Пуск» і перейдіть в пункт «Панель управління» для відключення повідомлень мережевих з'єднань в області сповіщень.
14
Розкрийте діалог «Налаштування підключень» і перейдіть на вкладку «Загальні» діалогового вікна.
15
Зніміть прапорець на полі «При підключенні вивести значок в області повідомлень».
16
Ще раз поверніться в головне меню "Пуск" для відключення повідомлень сервера про відсутність інтернет-з'єднання і перейдіть в пункт "Виконати».
17
Введіть значення gpedit.msc в полі «Відкрити» та підтвердіть запуск інструменту «Редактор групових політик» натисканням кнопки OK.
18
Послідовно перейдіть по шляху «Конфігурація комп'ютера» - «Політики» - «Адміністративні шаблони» - «Мережа» - «Мережеві з'єднання» та активуйте політику Do not show the local access only network icon.
19
Застосуйте вибрані зміни.