Як отримати персональний сертифікат Nokia.

Персональний сертифікат - це спеціальний файл, що дозволяє встановити в смартфон додаток, перед цим виконавши його підписання. Для отримання сертифікату необхідно мати мобільний телефон від офіційного дистриб'ютора Nokia.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в інтернет;
  • - мобільний телефон.
Інструкція
1
Зверніть увагу, що генерація сертифікат а сервісом відбувається двічі на добу, тому час очікування може скласти близько дванадцяти годин. Для підписання додатків сертифікат ом зі смартфона скористайтеся додатком s60SignSis.
2
Для отримання сертифікат а використовуйте UCWEB браузер, завантажити його можна за посиланням http://allnokia.ru/symbsoft/moreinfo-3597.htm. Він є найбільш зручним, оскільки коректно зберігає сертифікат , всі інші браузери намагаються його відкрити. Скачайте його і встановіть в свій смартфон. Для замовлення сертифікат а на комп'ютері використовуйте Internet Explorer.
3
Запустіть браузер, перейдіть в адресний рядок і введіть посилання cer.s603rd.cn. Перейдіть по ній. Переміститеся вниз сторінки. У першому полі введенні впишіть свій IMEI, виконуйте це дуже уважно, будь-яка помилка унеможливить отримання персонального сертифікат а.
4
Потім в наступному полі введіть цифри, вказані на зображенні нижче. Потім клацніть по кнопці Submit. Після відправлення запиту відкриється сторінка, на якій ви побачите повідомлення про прийом вашого замовлення. Вийдіть з браузера.
5
Запустіть браузер через дванадцять годин, знову перейдіть за адресою, вказаною у другому кроці. Далі знову впишіть свій IMEI і цифри з картинки, клацніть Submit. Потім на наступній сторінці ви побачите кнопку для скачування сертифікат а.
6
Клацніть Download, збережіть файл у потрібне місце, для цього натисніть кнопку Save. Ви побачите процес закачування, дочекайтеся його завершення. Закрийте браузер. Аналогічно ви можете Internet Explorer замовити персональний сертифікат за допомогою комп'ютера, для цього використовуйте браузер Internet Explorer.
7
Для підписання своїх додатків отриманим файлом сертифікат а скористайтеся додатком s60SignSis. Завантажити його можна за посиланням http://allnokia.ru/symbsoft/moreinfo-5596.htm.