Як деталізувати дзвінки.

Деталізація дзвінків являє собою спеціальну послугу мобільного оператора, що дозволяє вам отримати повний звіт про здійснені дзвінки з вашого номера телефону, а також список послуг стільникового зв'язку, які були отримані.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в інтернет;
  • - мобільний телефон.
Інструкція
1
Оберіть вид деталізації ваших дзвінків, щоб дізнатися, на що були витрачені гроші з вашого мобільного рахунку. Як правило, операторами мобільного зв'язку надається три види документів. Перший документ - це деталізація за рахунком. У ньому містяться лише загальні суми, витрачені по різних напрямах. Отримати деталізацію такого виду ви можете безкоштовно за повний місяць. Вона відображає ваші витрати на різні послуги в сумі.
2
Разова деталізація дзвінків являє собою розшифровку повідомлень, дзвінків, інтернет-сесій. Її ви можете замовити за будь-який період. Вартість даної послуги залежить від оператора і тарифу. Сюди не включається абонентська плата і платежі за додаткові послуги.
3
Замовте періодичну деталізацію, вона містить і загальну інформацію по послугах, а також повну розшифровку ваших дзвінків. Зазвичай ця послуга безкоштовна, звіт відправляється на початку місяця за попередній на вашу електронну пошту. Врахуйте, що вона доступна не у всіх тарифах, тому уточніть у оператора цей момент.
4
Виконайте замовлення деталізації за допомогою інтернет-системи підтримки на сайті свого оператора мобільного зв'язку. Наприклад, якщо ваш оператора «МТС-Москва», перейдіть за посиланням https://ihelper.mts.ru/selfcare/. Якщо «Білайн» - https://uslugi.beeline.ru/, «Мегафон» - http://www.megafonmoscow.ru/serviceguidelogin/. Якщо при відкритті даної сторінки з'являється повідомлення «Помилка в сертифікаті», виберіть «Продовжити».
5
Авторизуйтесь в системі, для цього введіть свій номер телефону і пароль. Якщо ви вперше заходите на дану сторінку, виконайте інструкцію по отриманню пароля. Зазвичай для цього необхідно відправити СМС на певний номер і в повторному СМС прийде тимчасовий пароль.
6
Виберіть відповідний пункт меню в системі, потім вкажіть період деталізації і впишіть свою адресу електронної пошти. При необхідності виберіть формат файлу деталізації, краще всього вибрати текстовий.