Як почати торгувати акціями.

Торгівля акціями є досить популярним способом вкладення коштів у цінні папери. Прибуток можна отримувати в цьому випадку не тільки у вигляді дивідендів, а й займаючись купівлею-продажем на фондовій біржі. Щоб почати торгувати акціями, необхідно попередньо вивчити інформацію по веденню торгів і торговим стратегіям.
Інструкція
1
Вивчіть доступну літературу по акціях. В даний час немає необхідності витрачатися на книги, всю корисну інформацію можна завантажити в інтернеті або почити в режимі-онлайн. Також рекомендується відвідати форуми, присвячені торгівлі на фондовій біржі. Читайте основними принципами ведення торгів, технічним і фундаментальним аналізом, торговими стратегіями, а також прочитайте корисні поради досвідчених трейдерів.
2
Виберіть брокерську контору, через яку ви будете здійснювати операції по акціях. Можна купувати цінні папери і самостійно, але це пов'язано з великими ризиками і фінансовими витратами. У разі брокера, вам буде надано кредитне плече, що дозволяє здійснювати угоди на суми, що набагато перевершують ваш депозит, і отримати прибуток на різниці цін.
3
Ознайомтеся з пропозиціями різних брокерських фірм. Виберіть ту, яка має відділення у вашому або сусідньому місті, дозволяє працювати зі спеціальними торговими платформами і надає аналітичну інформацію. Також приділіть увагу комісійних винагород і умовами введення-виведення грошових коштів з брокерського рахунку.
4
Підпишіть угоду про відкриття брокерського рахунку. Внесіть мінімальний депозит і приступите до торгівлі акціями . Для цього необхідно отримати або скачати на сайті брокера програмне забезпечення, яке дозволить вийти на фондовий ринок.
5
Вивчіть функції торгової платформи. Якщо ви стикаєтеся з даними додатком вперше, то рекомендується спочатку спробувати торгувати на навчальному рахунку. За допомогою нього можна не тільки призвичаїтися до програми, а й перевірити свої знання про фондовій біржі. Після того як ви впевнене будете себе почувати, купуючи і продаючи акції, можете переходити на реальний рахунок.