Як герметизувати душову кабіну. герметизація душової кабіни.

Популярність душових кабін зростає з кожним днем. Це обладнання не тільки зручно у використанні, але і не створює проблем при монтажі, адже зібрати душову кабіну зможе кожен домашній майстер.
Вам знадобиться
  • - душова кабіна;
  • - герметик;
  • - ганчір'я.
Інструкція
1
Перш ніж герметизувати душову кабіну, її потрібно зібрати: до піддону прикріпіть гвинтами бічні стінки і напрямні. Потім приєднаєте верхню частину душового боксу і гнучкий шланг, який йде до верхнього душу.
2
Ретельно промажте герметиком всі з'єднання (робити це краще під час складання, коли елементи конструкції ще не з'єднані воєдино). Герметик наносите таким чином, щоб отвори під шурупи і болти розташовувалися «зовні» по відношенню до нанесеної смузі герметика.
3
Після того як окремі елементи душового боксу, на які нанесено герметик, з'єднані між собою і скріплені шурупами і болтами, огляньте лицьову сторону конструкції, приділивши увагу швах. У тому випадку, якщо герметика нанесено було занадто багато, видаліть надлишок за допомогою дрантя.
4
Обов'язково обробіть герметиком місця з'єднання елементів душової кабіни з ущільнювальними прокладками.
5
Якщо раптом текти в душовому боксі виявлена буде вже після складання даної конструкції, перш ніж замазати герметиком місця протікання, обов'язково висушіть кабіну. Пам'ятайте: герметизируемой шви повинні бути абсолютно сухими!
6
Навіть після того як були усунуті всі явні причини протікання душового боксу, час від часу заглядайте під кабінку і за її задню стінку з метою своєчасного виявлення неущільнених місць.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=4Piy7gucb-Q
Зверніть увагу
Силіконовий герметик слід наносити акуратно: якщо ця речовина потрапить на піддон або бічні стінки, доведеться докласти чимало сил, щоб повернути душевому боксу колишньої зовнішній вигляд.
Корисна порада
Для ущільнення і герметизації використовуйте йдуть в комплекті з сифоном спеціальні гумки.