Як очистити пральну машину від цвілі. Як почистити оббивку автомобіля від цвілі.

Незважаючи на те, що пральна машина сама по собі покликана боротися із забрудненнями, в ній може з'явитися цвіль. Це неприємне і небезпечне для здоров'я явище. Як позбутися від цвілі і продовжити термін служби улюбленої машинки?
Вам знадобиться
  • - оцет;
  • - лимонний сік або лимонна кислота;
  • - харчова сода.
Інструкція
1
Проведіть промивку пральної машини оцтом. Для цього треба залити його у відділення для порошку і включити порожню машину. Температура води повинна бути не менше 90 градусів. Відбудеться обмивання усіх елементів: нагрівального, барабана, бака, насоса для зливу, манжет з гуми і т.д. Коли цикл закінчиться, слід протерти машинку сухою ганчіркою. Запустіть машину вдруге, вже без оцту.
2
Щоб не тільки очистити машину, але й надати їй приємний запах, можете взяти лимонний сік або лимонну кислоту. Процедура така ж, як і у випадку з оцтом.
3
Приготуйте спеціальну очищувальну пасту зі звичайної харчової соди і води. За допомогою зубної щітки протріть получившимся засобом машину, намагаючись не пропустити жодної деталі. Залиште намазану машину на півгодини. Насипте 400 грам соди у відділення для порошку і включіть пральну машину. Як і при використанні оцту і соди, потрібна досить гаряча вода. Коли машинка закінчить роботу, ретельно протріть її сухою ганчіркою.
Зверніть увагу
Разового очищення машини недостатньо. Таку процедуру слід повторювати регулярно: раз в 6 місяців, якщо техніка працює не надто часто, і раз на три місяці при активному використанні машини. При вторинному появі цвілі доведеться замінити гумові частини машини, так як саме на них найчастіше і виникає грибок.
Корисна порада
Щоб в пральній машині не виникала цвіль, проводите профілактичні заходи: використовуйте програми з високою температурою нагріву води, після роботи обов'язково протирайте машину зсередини сухим рушником, залишайте машину відкритою після роботи на деякий час, іноді використовуйте відбілювач і засоби для прання на гелиевой основі. Якщо домогтися результатів не вдається, доведеться застосувати спеціальні хімічні засоби. Вони агресивніші, і тому їх краще використовувати в складних випадках.