Як зіпсувати зір.

В сучасних умовах життя зіпсувати зір можна дуже легко. Багато людей боятися знизити гостроту зору і застосовують всі необхідні засоби обережності, щоб цього не трапилося. Але є категорія людей, для яких погіршення зору - це порятунок. Наприклад, чоловіків з низьким зором звільняють від служби в армії, тому для юнаків призовного віку носіння окулярів стає самоціллю.
Інструкція
1
Найлегший і приємний спосіб швидко знизити зір - перегляд телевізора. Відстань від очей до екрана зменшуйте поступово, різке переміщення до самого екрану викличе різь в очах і почервоніння. Ще одне досягнення сучасної науки - комп'ютер. Зниження гостроти зору за допомогою нього можливо не тільки за рахунок близького розташування монітора до очей, але і завдяки набору тексту на клавіатурі в напівтемному приміщенні.
2
Давнім способом зниження зору було читання великої кількості літератури. Посилити негативний ефект можна, якщо читати книги, газети і журнали в транспорті. Тряска весь час змушує строчки «стрибати», очі швидко втомлюються і зір втрачає свою гостроту. Читання літератури в умовах сумрака також сильно садить зір. Цей спосіб краще використовувати, починаючи прочитання ще при світлі. У підсумку ви будете розрізняти букви й не помітите, що очі все більше починають напружуватися.
3
Додатковими заходами, які допоможуть знизити гостроту зору, є, шкідливі звички та одноманітне харчування. Куріння і алкоголь ускладнюють харчування очей, а відсутність в організмі всіх необхідних мінералів і вітамінів приводять до збою в роботі органів, у тому числі до зниження зору.
4
Негативний вплив на очі робить також перевтома і недолік сну. Відвідування нічних клубів і знаходження в прокуреному приміщенні, яскрава ілюмінація - це складові нічного життя великої кількості підлітків, які призводять до значного погіршення зору.