Як зробити дециметрову антену. директор дециметровому антени.

В даний час у багатьох містах кількість телеканалів, що віщають в дециметровому діапазоні, перевищує кількість каналів, що розміщуються в діапазоні метрових хвиль. Одного телевізора, обладнаного селектором відповідного діапазону, для прийому цих каналів недостатньо. Необхідна також спеціальна антена.
Інструкція
1
Спочатку переконайтеся в тому, що дециметрова антена вам дійсно необхідна. Для цього підключіть до телевізора кабель колективної антени (якщо така у вашому будинку є) і здійсните автонастройку. Складіть список прийнятих при цьому каналів. Потім замість колективної антени підключіть шматок дроту і знову здійсните автонастройку. Якщо при цьому виявилися прийняті будь-які канали, які на колективну антену не приймаються, дециметрова антена вам потрібна. Перед підключенням і відключенням кабелю колективної антени обов'язково відключайте телевізор від мережі, так як обплетення кабелю заземлена.
2
З усіх конструкцій кімнатних дециметрових антен найкращим поєднанням ефективності та простоти виготовлення володіє так звана кільцева. Щоб її виготовити, візьміть антенний штекер і з'єднайте кільцевої та штирьовий контакти кільцем з дроту діаметром близько 10 сантиметрів. Для цього знадобиться відрізок дроту довжиною близько 30 сантиметрів (висока точність не потрібна, тому число «пі» можна прийняти за рівно 3).
3
Більшість сучасних телевізорів обладнано поєднаним входом, призначеним для підключення всехвильовий антени. Щоб підключити до нього одночасно дві антени: метрову (або колективну, за її наявності) і дециметрову, застосуйте спеціальний суматор. Він продається в магазинах господарських товарів. Перед здійсненням підключення, якщо використовується колективна або заземлена зовнішня антена, також відключіть телевізор від мережі. Потім налаштуйте апарат так, щоб з кожної з антен приймалися ті канали, прийом яких ці антени забезпечують з великим якістю. Не нехтуйте використанням суматора, оскільки якщо просто підключати штекери до телевізора по черзі, швидко зіпсується вхідне гніздо. До того ж, це незручно, оскільки навіть за наявності пульта до телевізора необхідно підходити. Особливо небезпечно підключати антени по черзі до телевізора, що висить на стіні: він може впасти.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=YPhjOBQ9kn8