Як поставити обмеження пінгу.

Від значення пінгу гравця на сервері залежить, як буде йти гра: без збоїв, зависань і лагів або навпаки. Що значення пінгу гравця, тим більше ймовірність виникнення різноманітних перешкод. Щоб уникнути цих проблем, встановіть обмеження з пінг на своєму ігровому сервері.
Вам знадобиться
  • - ігровий сервер.
Інструкція
1
Встановіть обмеження з пінг на своєму сервері Counter Strike, щоб уникнути появи «лаггеров», через які будуть з'являтися лаги на сервері, або по карті почнуть розгулювати так звані «ходячі телепорти» .
2
Відкрийте папку з ігровим сервером, перейдіть в директорію Cstrike/cfg, за допомогою програми «Блокнот» відкрийте файл Mani_Server.Cfg, щоб зробити установку обмеження пинга . Знайдіть у файлі таке значення: Mani_High_Ping_Kick. Після нього поставте 1 для включення обмеження з пінг, і навпаки, 0 для відключення.
3
Виконайте настройку функції обмеження. Для цього пропишіть в рядку Mani_High_Ping_Kick_Ping_Limit максимально допустиме значення пинга гравців на сервері. Рекомендується встановити його в межах від 200 до 300, не більше.
4
Використовуйте рядок Kick_Samples_Required для того, щоб встановити кількість перевірок затримки у гравця перед тим, як його кікнет сервер. Перевірка виконується раз в півтори секунди.
5
Для створення повідомлення, показуваного гравцеві, кікнути за пінг, використовуйте рядок Mani_High_Ping_Kick_Message, текст введіть після неї в лапках. Після установки всіх необхідних налаштувань перезапустите сервер, щоб зміни вступили в силу.
6
Скористайтеся плагіном Better-Hpk для установки обмежень пинга на сервері. Пропишіть у файлі amxx.cfg наступний рядок: hpk_ping_max і введіть значення максимального пинга гравця на сервері. Окремо можна установтіь максимальне значення в нічний час за допомогою команди hpk_ping_max_night.
7
Відповідно встановіть, у скільки починається нічний час з використанням рядка Hpk_Nigth_Start_Hour, для установки закінчення - hpk_nigth_end_hour. Для установки інтервалу між виконанням перевірок використовуйте рядок hpk_ping_time.