Як зберегти blob.

Гра Blob доступна на різних ігрових консолях, у тому числі і на Sony Playstation 3. Але, зрозуміло, пройти її з першого разу просто неможливо. Саме для цього і розроблена така функція, як збереження.
Вам знадобиться
  • - флешка;
  • - доступ до інтернету.
Інструкція
1
Виконайте збереження в грі Blob за допомогою відповідного пункту, доступного з контекстного меню. Якщо вам необхідно використовувати чужі файли збереження для подальшого проходження на їх підставі, завантажте їх з інтернету, після чого в обов'язковому порядку перевірте розархівовані файли на наявність вірусів.
2
Візьміть знімний USB-накопичувач необхідної ємності, відформатуйте його і виконайте перевірку на віруси, щоб надалі не зіпсувати програмне забезпечення ігрової приставки. Скопіюйте папку PS3 на влешку, після чого вийміть її з комп'ютера і підключіть до відповідного роз'єму на Sony Playstation 3.
3
Відкрийте головне меню з назвою «Гра», виберіть далі пункт «Управління збереженими даними». У пристроях виберіть підключений вами знімний накопичувач. За допомогою кнопок джойстика вкажіть потрібний файл збереження ігрового прогресу, натисніть на трикутник і виберіть його.
4
Виберіть дію «Копіювання», після чого дочекайтеся збереження ігрових файлів у внутрішній модуль пам'яті приставки Sony Playstation 3.
5
Перейдіть до процедури установки файлів збережень в меню гри Blob. Виберіть пункт «Переміщення» для папки з назвою Private з архіву в пам'ять знімного пристрою, вставте її в приставку. Вкажіть директорію Wii Options/Data Management/Save Data/Wii/SD card. Не помиліться з послідовністю папок.
6
Оберіть варіант копіювання для потрібного файлу збереження, яке ви будете задіяти надалі. Після цього відбудеться запис в пам'ять ігрової консолі. Якщо до цього в директорії знаходився інший файл збереження, попередньо виконайте його видалення або переміщення в іншу папку, не пов'язану з грою Blob або який-небудь інший, а краще всього, перемістіть в пам'ять накопичувача або комп'ютера.