Як створити свій товар.

У сучасному місті попит може виникнути на таку продукцію, бачити в якій товар ще вчора нікому не спало б на думку. Приклад тому - лід, який став дуже затребуваним завдяки престижним алкогольним (і не тільки) напоям і утворює з ними класичні поєднання. Що потрібно, щоб відкрити виробництво льоду, товару, затребуваного в усіх барах і магазинах алкогольної продукції?
Вам знадобиться
  • 1. Свідоцтво про реєстрацію ІП
  • 2. Приміщення, підключене до інженерних комунікацій
  • 3. Льдогенератор і холодильна камера
  • 4. Запас паперових пакетів для упаковки
  • 5. Автомобіль, оснащений портативним холодильним обладнанням
  • 6. Засоби реклами
Інструкція
1
Орендуйте приміщення в кілька десятків квадратних метрів, до якого була б підведена електрика і вода, і яке було б приєднано до досить потужною каналізаційній системі. Вода і буде основною сировиною для виробництва льоду, інженерні же комунікації потрібні для функціонування вашого «виробничого» обладнання.
2
Купіть льдогенератор (для початку один) - той агрегат, завдяки якому через ваше посередництвом бари і ресторани зможуть забезпечити своїх відвідувачів настільки бажаними кубиками льоду. А щоб зберігати свежепроізведенную продукцію, вам знадобиться потужна і містка холодильна камера.
3
Подумайте тепер, коли ви вже знаєте, як зробити лід, кому і куди ви його будете поставляти. Основними споживачами виступлять, природно, організації громадського харчування (особливо бари), але за оптовими цінами закуповують лід також продуктові супермаркети і взагалі будь-які продовольчі магазини з великим асортиментом алкогольної продукції.
4
Обладнайте свій автомобіль так, щоб на ньому можна було перевозити лід - для цього обзаведіться, наприклад, портативної холодильною камерою. Якщо ж обсяги виробництва і продажів льоду будуть стрімко рости, доведеться задуматися про те, щоб придбати спеціалізований транспортний засіб, оснащене стаціонарним холодильним обладнанням.
5
Замовте рекламні листівки, щоб потенційні клієнти знали, де їм роздобути принагідно потрібну кількість кубиків льоду на вечір, розмістіть оголошення в модульних рекламних газетах, створивши попередньо для свого бренду запам'ятовується логотип.
Корисна порада
Перш ніж починати виробництво льоду, проведіть невелике маркетингове дослідження - адже якщо конкуренти у вас вже є, то «обійти» їх навряд чи вдасться, занадто трохи може бути конкурентних переваг у одного виробника льоду в порівнянні з другімі.Планіруя почати виробництво льоду, не забувайте про сезонний чинник, адже влітку, природно, попит на ваш товар буде набагато вище, хоча напередодні всіх великих свят він повертається до літнього рівня.