Як почати роботу ріелтора.

Сфера діяльності ріелтора - пошук клієнтів, супровід угод на ринку нерухомості, укладання контрактів. Хороший спеціаліст повинен бути сильним в психології, економіці, математиці, володіти комунікативними навичками, вміти переконувати і бути стресостійким.
Інструкція
1
Для початку оціните свої здібності. Вірний спосіб дізнатися про профпридатність - спробувати себе в прямих продажах. Якщо ви не фокусуєтесь на відмовах клієнтів, вмієте стримувати себе, залишатися протягом усього дня в хорошому настрої незалежно від результату, то цілком впораєтеся з роботою ріелтора .
2
У вас повинен бути альтернативне джерело пасивного доходу як мінімум на найближчі півроку після початку діяльності. Якщо у вас немає досвіду здійснення угод в галузі нерухомості та є білі плями в теорії, перший час вам доведеться посилено освоювати і те, і інше. А поєднувати нову професію з будь-якої іншої основною роботою вкрай складно, та й багато великі агентства нерухомості не готові співпрацювати з людьми на умовах часткової зайнятості, якщо, звичайно, мова не йде про професійні ріелтора х з напрацьованою клієнтською базою .
3
Додайте резюме на авторитетних сайтах з працевлаштування. Саме на них воліють шукати персонал рекрутери відомих компаній. Фахівці в галузі нерухомості потрібні завжди, тому шанс стати успішним професіоналом при наборі необхідних особистих якостей і достатній потенціал є у кожного.
4
Зверніться в кілька великих ріелтерських агентств з питанням про роботу в них. Контактну інформацію завжди можна знайти в пресі або інтернеті, а також на рекламних щитах про купівлю/продажу/оренди нерухомості в вашому місті. Але будьте готові до того, що навчання доведеться приділяти цілий день, те ж саме стосується і роботи в перший час. Багато розкручені фірми свідомо не приймають співробітників, які не можуть присвятити себе справі цілком і повністю. А от невеликі агентства залучають в основному на скорочений день, але при цьому вони не проводять інтенсивного навчання фахівців.