Як гімнастика для очей покращує зір.

Доведено на особистих успішних прикладах далекозорих і короткозорих людей, що гімнастика для очей покращує зір. Відбувається це за рахунок зміцнення очних м'язів і посилення кровообігу. При порушеннях зору очне яблуко деформується, а за допомогою гімнастики поступово приходить в норму і фокус зору відновлюється.
Вам знадобиться
  • - стіл;
  • - зручний стілець або крісло;
  • - свічка.
Інструкція
1
Перед початком вправ розслабте очей ниє м'язи за допомогою вправи «Пальмінг». Сядьте перед столом, поставте лікті на опору, пальці з'єднайте, злегка стисніть долоні. Накладіть пальці обох рук один на одного під прямим кутом.
2
Покладіть складені долоні на обличчя так, щоб пальці були на лобі, ямочки долонь навпроти очей, а місце з'єднання рук виявилося на переніссі, при цьому на очей а не повинен потрапляти світло. Посидьте 3 - 5 хвилин в повній темряві, розслабтеся.
3
Доктор У. Бейтс рекомендує під час «Пальмінг» стежити за повільно пропливають перед очей ами зображеннями, потім переключатися з них на приємні спогади. Наприкінці вправи перед очей ами не повинно бути ніяких зображень, тільки оксамитова обволікаюча чорнота.
4
Підніміть очей а вгору, потім опустіть вниз, часто поморгайте. Повторіть вправу ще раз. М. Норбеков радить піднімати очей а до граничного рівня і подумки продовжувати рух, «заглядаючи» в мозок. Так само слід чинити при повороті очей вниз, в цьому випадку постарайтеся «розглянути» підборіддя.
5
Зробіть кілька разів руху очей ами вправо-вліво. За методикою відновлення зору М. Норбекова «дотягніться» поглядом до вух. Після поворотів часто поморгайте.
6
Повільно малюйте очей ами діагоналі в різних напрямках, відчуваючи напругу м'язів. Після вправи легко поморгайте кілька разів. Якщо відчуєте неприємні або хворобливі відчуття, зробіть «Пальмінг».
7
Намалюйте очей ами трикутник, затримуючись поглядом у його вершинах. Обертайте очей а спочатку в одну сторону, потім у зворотному напрямку. Після вправи не забувайте моргати і розслабляти очей а.
8
Уявіть перед очей ами циферблат великих годин. Подумки намалюйте очей ами стрілки і переводите їх від цифри до цифри за годинниковою стрілкою, затримуйте погляд. Поморгайте і повторіть вправу, обертаючи очей а проти годинникової стрілки.
9
Відведіть очей а в сторону. Намалюйте поглядом зигзаг спочатку зліва направо, потім у зворотний бік. Розслабте очей а частим морганням. Незабаром ви відчуєте, як гімнастика для очей покращує зір .
10
Виконайте вправу на соляризацію. Для цього на відстані 2 метрів від вас поставте запалену свічку. Зафіксуйте погляд і повертайте голову в різні боки, не зупиняючись на свічці. Виконайте 20 - 30 поворотів, при цьому боковим зір м помічайте полум'я свічки. Після вправ розслабте очей а.
Зверніть увагу
Протипоказання для гімнастики: 1) перенесена хірургічна операція на очі; 2) відшарування сетчаткі.После операційного лікування ока відновлюються півроку, після закінчення цього терміну можете приступити до гімнастики для очей.
Корисна порада
Виконуйте гімнастику для очей без окулярів і контактних лінз. Кращий час для вправ - 3 рази на день перед їжею. «Пальмінг» можна робити необмежену кількість разів.