Як висмикнути зуб без болю.

Видалення зуба сьогодні цілком безболісна процедура. Тому не варто затягувати візит до стоматолога. Завдяки лікарським препаратам і сильної анестезії видалення зубів без болю сьогодні повсюдне явище.
Інструкція
1
При відвідуванні лікаря вам обов'язково зроблять рентген, щоб побачити стан кореня зуба , його розташування, довжину і форму кореня. Із цієї інформації доктор визначить складність майбутньої процедури.
2
Сьогодні видалення зубів проводиться тільки в крайніх випадках. Сучасні досягнення стоматології дають можливість не тільки лікувати зуби, уражені карієсом, а й відновлювати пошкоджені зуби практично від самого кореня.
3
Якщо ж зуб не підлягає відновленню, тоді його видаляють. Перед початком операції вам зроблять укол. Для цього застосовують дуже тоненьку голку. Але деякі пацієнти боятися навіть самого введення голки. Тому місце введення голки змащують обез болю вающей маззю і ви не відчуєте, як голка входить в ясна.
4
Якщо процедура звичайна, то після анестезії зуб розхитують інструментом, який називається распатор, а вже потім видаляють зубними щипцями. При складній формі зуба зазвичай застосовують розсічення. Не бійтеся цього слова. Ви абсолютно не відчуєте болю. Зуб розтинають на окремі фрагменти, і кожен фрагмент видаляється окремо.
5
Якщо під час операції довелося розрізати ясна, лікар накладе на неї шов. Весь цей час ви будете сидіти з широко відкритим ротом. Це єдиний дискомфорт, який ви випробуєте. Застосовувані сьогодні засоби анестезії в тисячі разів сильніше новокаїну. Вони дозволяють повністю «заморозити» слизову, ясна і навколишні нерви. Тому ніяких дотиків інструментів ви не відчуєте.
6
Зазвичай, щоб зняти напругу пацієнта, лікар розповідає йому весь процес. Пояснює, що і для чого він виконує. Але це в тих випадках, якщо операція тривала. Якщо ж ніяких складнощів немає, то ви навіть здивуєтеся, як все швидко завершилося.
7
Наприкінці операції в отвір вставляється ватяний тампон для зупинки кровотечі. Лікар дає консультацію, як і чим полоскати порожнину рота. Пояснить, які таблетки прийняти в разі болю після закінчення дії анестезії.
8
Хоча ця процедура безболісна, але ваші переживання і напруження можуть викликати головний біль. Тому після відвідин стоматолога краще полежати в спокійній обстановці, щоб прийти в себе ..