Як відновити розділ на флешці. востановление первинного розділу флешки.

При роботі з USB-накопичувачами можуть виникнути найрізноманітніші проблеми. Якщо ви видалили розділ вашої флешки, то перед використанням цього пристрій необхідно виконати процедуру відновлення томи.
Вам знадобиться
  • - Partition Manager;
  • - Acronis Disk Director.
Інструкція
1
Якщо віддалений розділ не містив жодної інформації, або ж перебували на ньому файли вам не потрібні, то просто створіть новий том. Для цього використовуйте програму Partition Manager. Відкрийте цю утиліту і натисніть правою кнопкою миші по неразмеченное області, що відноситься до вашого USB-накопичувача.
2
У розгорнулося меню виберіть пункт «Створити розділ». Після відкриття нового вікна вкажіть файлову систему майбутнього тому та задайте його розмір. Натисніть кнопки «Далі» і «Готово». Після повернення в головне меню програми натисніть кнопку «Застосувати намічені зміни» і підтвердіть запуск процесу створення розділу.
3
Якщо ж вам потрібно відновити розділ разом з міститься на ньому інформацією, то встановіть програму Acronis Disk Director. Знайдіть нерозмічену область USB-накопичувача і клікніть по ній правою кнопкою миші. В підменю «Додатково» виберіть пункт «Відновлення».
4
Виберіть ручний режим роботи програми, натисніть кнопку «Далі» і виділіть пункт «Повне сканування». Знову натисніть кнопку «Далі» і дочекайтеся завершення пошуку потрібного вам розділу.
5
Виділіть його дівою кнопкою миші і натисніть кнопку «Далі». Після цього зазначений тому повинен з'явитися в головному меню програми. Знайдіть кнопку «Виконати задані операції» і натисніть її. Підтвердіть запуск процесу відновлення розділу.
6
Виконайте безпечне вилучення USB-накопичувача після завершення роботи програми. Знову підключіть флешку до комп'ютера і відкрийте відновлений розділ. Якщо деякі файли все-таки були загублені, то встановіть програму Easy Recovery і відновите дані за допомогою функції Format Recovery.
Корисна порада
Постарайтеся приступити до відновлення розділу флешки відразу після його видалення. Це дозволить вам зберегти більшу частину інформації.
Причинами збоїв в роботі USB-знімного диска можуть перебої в електроживленні, порушення правил вилучення пристрою і безліч інших подій. Ознаками порушення працездатності служать відсутність реакцій на команди, неможливість доступу або перехід в режим «Тільки для читання».
Інструкція
1
Переконайтеся в розумінні схеми роботи знімного пристрою: передача даних між комп'ютером і Flash-пам'яттю здійснюється спеціальною програмою, встановленої на мікросхемі-контролері.
2
Визначте модель контролера, заставленого на знімному диску: механічно розкрийте флешку і знайдіть ім'я мікросхеми на корпусі або скористайтеся спеціалізованими утилітами CheckUDisk, ChipGenius або UsbIDCheck, призначеними для встановлення кодів VID і PID. Код VID дозволяє здійснити визначення виробника даного знімного пристрою, а код PID ідентифікує сам пристрій.
3
Пам'ятайте, що неможливість визначення вищевказаних кодів або відсутність значень кодів є показником електричного пошкодження контролера і мають на увазі неможливість відновлення працездатності знімного диска.
4
Визначте компанію-виробника потрібного знімного пристрою за допомогою знайденого коду VID і з'ясуйте модель встановленої мікросхеми по коду PID з використанням спеціалізованої бази iFlash.
5
Скористайтеся можливістю пошуку необхідного інструменту відновлення працездатності використовуваного знімного пристрою, наданої сайтами компаній-виробників або виберіть потрібну утиліту в списку інтернет-ресурсу flashboot.ru.
6
Виконайте рекомендації майстра відновлення обраного інструменту або вивчіть інструкції, що входять до утиліти.
7
Використовуйте одну з наступних програм для відновлення інформації, збереженої на накопичувачі: - LostFlashPhoto; - PhotoRec.Ілі визначте наявність пошкоджених секторів Flash-пам'яті при неможливості відновлення даних за допомогою: - Flashnul; - Victoria; - MyDiskTest.
8
Спробуйте відновити інформацію за допомогою вбудованих інструментів системи: «Пуск» - «Панель управління» - «Адміністрування» - «Управління комп'ютером» - «Управління дисками». Застосуйте scandisk.