Як розписати холодильник. Як оновити старий холодильник.

Холодильник може стати прикрасою кухні і доповнити ваш самобутній інтер'єр. Існують спеціальні яскраві наклейки, а можна прикрасити звичайний білий холодильник своїм авторським малюнком.
Вам знадобиться
  • - багатошарові серветки;
  • - кисті;
  • - ножиці;
  • - акрилові фарби;
  • - клей.
Інструкція
1
Ретельно вимийте і знежирте поверхню холодильника спиртом або спіртосодержащимі розчинами. Бажано звільнити прилад від продуктів, інакше фарба або інші речовини можуть потрапити на вміст холодильника. Загрунтуйте його поверхню, щоб фарба лягла рівніше. Нанесіть основний тон акриловою фарбою в два або три шари.
2
Дуже цікаво і оригінально буде виглядати холодильник, прикрашений в техніці декупаж. Виріжте з серветок малюнки або деталі орнаменту. З однотонних серветок можна вирізати різні візерунки, геометричні фігури, силуети і багато іншого.
3
Намагайтеся різати дуже акуратно, щоб випадково не пом'яти і не розірвати виріб. Білу частину багатошарової серветки відокремте від картинки. Краще взяти матеріали з різними зображеннями, щоб візерунок не повторювався, а холодильник виглядав цікавіше. Однакові картинки можна змінити, просто обріжте серветку так, як вам треба.
4
З цілого яблука отримаєте половину, в іншого малюнка відріжте листик. Це трохи урізноманітнює і пожвавить композицію. Заздалегідь продумайте, на яке місце холодильника ви приклеїте те чи інше зображення. Помістіть серветку на потрібне місце, пензлем змочіть її розчином клею. Можна взяти звичайний клей ПВА.
5
Коли всі малюнки будуть на своїх місцях, приступайте до самої розпису. Орнамент з серветок у вигляді фруктів або овочів можна прикрасити різними гілками, підфарбувати листя, можна навіть намалювати ціле дерево!
6
Акрилові фарби швидко сохнуть, і можна не боятися, що різні кольори зіллються один з одним. Замість техніки декупаж можна скористатися трафаретами або шаблонами, їх легко зафіксувати на поверхні холодильника простою водою. Вам залишиться тільки зафарбувати порожню частину трафарету. Намагайтеся наносити трохи фарби на пензель, щоб не було патьоків. Краще розпорошите акрил за допомогою аерозолю, а невеликі деталі і візерунки намалюйте звичайної пензлем.