Як підключити детектор руху.

Детектор руху - незамінний елемент системи «Розумний будинок»: він може використовуватися при організації відеоспостереження, підключенні освітлювальної системи і інших елементів захисної системи.
Вам знадобиться
  • - детектор руху;
  • - вимикач;
  • - викрутка-індикатор;
  • - тестер.
Інструкція
1
Підключаючи детектор руху, призначений для управління освітлювальним приладом (за умови, що вони поєднані), переконайтеся в тому, що датчик розрахований саме на ту напругу, яка є в мережі.
2
Зверніть увагу: сумарна потужність підключених до детектора руху світильників не повинна перевищувати потужність, на яку розрахований даний датчик.
3
Підключіть датчик руху до мережі, з'єднавши його з фазовим струмом. В деяких випадках доречно залишити контрольний вимикач, який би працював паралельно з детектором руху. Наявність контрольного вимикача необхідно, наприклад, коли на певний час потрібно залишити включеним світло в приміщенні, де немає людей.
4
Для підключення контрольного вимикача паралельно детектору руху підведіть стандартний вимикач і підключіть його. Тобто, іншими словами, контрольний вимикач забезпечує включення «аварійного режиму». Велику частину часу контрольний вимикач повинен знаходитися в режимі «виключено»: в цьому випадку управління освітленням перейде до детектора руху.
5
За допомогою тестера продзвоните проводку і знайдіть провід, який з'єднує освітлювальний прилад з вимикачем: з'єднайте його з червоним проводом, які виходять від детектора руху.
6
Потім візьміть провід, що знаходиться по іншу сторону від вимикача, і з'єднайте його з коричневим проводом датчика руху. Після цього з'єднайте блакитний провід детектора руху з проводом, відповідним до освітлювального приладу не з боку вимикача.
Зверніть увагу
Підключення датчика руху виробляєте лише після того, як знеструмити електромережу.
Корисна порада
Після монтажу та підключення детектора руху обов'язково перевірте його роботу: зайдіть в зону його дії - в кімнаті автоматично повинен включитися світло.