Як переставити дверцята холодильника.

У більшості моделей сучасних холодильників передбачена можливість перестановки дверей. Іноді, особливо якщо розміри кухні не великі, це буває буває дуже зручно. Перенавешиваніє дверей вимагає певних знань і навичок. Тому для проведення даної роботи рекомендується запрошувати фахівців з сервісного центру. Однак, якщо ви повністю впевнені в своїх силах, можна спробувати переставити дверцята холодильника самостійно.
Інструкція
1
Вимкніть холодильник від електричної мережі. Дістаньте всі продукти. Вийміть полиці і ящики.
2
Нахиліть холодильник під кутом в 45 градусів і зафіксуйте в цьому положенні. Це необхідно для того, щоб отримати доступ до нижніх шарнірам.
3
Видаліть декоративну панель. Відкрутіть кріпильні болти за допомогою викрутки і зніміть нижній шарнір і шайби. Демонтуйте нижні дверцята.
4
Відкрийте верхню дверцята холодильника . Витягніть пластикову вставку і кришку. Отвинтите болт, що фіксує середній шарнір, використовуючи викрутку. Зніміть шарнір і шайби.
5
Демонтуйте верхні двері. Отвинтите болт правого шарніра, що знаходиться в нижній секції холодильника . Знайдіть лівий шарнір в пакеті із запасними деталями, що входять в комплект поставки. Встановіть його зліва, використовуючи знятий раніше кріпильний гвинт.
6
Видаліть пластикову заглушку, що закриває лівий верхній шарнір.
7
Зніміть правий верхній шарнір, відкрутивши болти і знявши кришку і вісь. Дістаньте лівий шарнір з комплекту запасних деталей. Зафіксуйте його болтами, знятими з правого шарніра. Зафіксуйте вісь з прокладкою на верхньому лівому шарнірі.
8
Для того щоб пластикова заглушка, що закриває механізм, встала на місце після перестановки дверей, необхідно демонтувати її мембрану.
9
Навісьте дверцята холодильника , діючи в зворотному порядку. Переконайтеся в тому, що ви не забули встановити прокладки між шарніром і дверцятами.
10
Переставте вертикальні ручки на іншу сторону, закріпивши їх за допомогою гвинтів. При бажанні приклейте нові наклейки, взявши їх з комплекту деталей.
11
Встановіть холодильник у вертикальне положення. Відрегулюйте дверцята за допомогою середньої петлі. Встановіть ящики і полиці. Покладіть продукти.
Зверніть увагу
Алгоритм дій по перестановці дверцята холодильника може відрізнятися в залежності від марки та моделі техніки.