Як використовувати мобільний телефон як модем. Як встановити символ собака.

Більшість мобільних телефонів може бути підключено до інтернету через сервер оператора стільникового зв'язку. Іноді можна використовувати ці пристрої для виходу в мережу за допомогою стаціонарних комп'ютерів і ноутбуків. Для цього зовсім не обов'язково мати в розпорядженні USB-кабелі.
Вам знадобиться
  • - BlueTooth-адаптер;
  • - PC Suite.
Інструкція
1
Якщо ви хочете використовувати мобільний телефон якості модему , придбайте BlueTooth-адаптер для комп'ютера. Деякі ноутбуки мають вбудовані адаптери. У такому випадку вам взагалі не потрібно додаткове обладнання. Встановіть програму, що дозволяє синхронізувати мобільного телефону з ноутбуком.
2
Використовуйте утиліту, призначену для роботи з телефоном потрібної марки. Якщо ви використовуєте мобільний пристрій фірм Nokia, Samsung або Sony Ericsson, то встановіть програму PC Suite потрібної фірми.
3
Підключіть BlueTooth-адаптер до порту USB і встановіть потрібні драйвери. Це необхідно для забезпечення правильної роботи пристрою бездротового зв'язку. Налаштуйте доступ в інтернет на мобільному телефоні. Переконайтеся в тому, що ви використовуєте GPRS або 3G.
4
Активуйте роботу BlueTooth-адаптера мобільного телефону. Запустіть програму PC Suite та натисніть кнопку «Пошук». Після визначення мобільного телефону натисніть кнопку «Підключення до телефону». Дочекайтеся установки зв'язку з пристроєм.
5
Відкрийте меню "Підключення до інтернету» і налаштуйте режим роботи мобільного пристрою. Вкажіть ті параметри, які рекомендовані вашим провайдером для отримання доступу до мережі.
6
Після завершення налаштувань натисніть кнопку «Застосувати» для повернення в головне меню. Тепер натисніть кнопку «Підключення» в меню «Інтернет». Зачекайте, поки завершиться установка зв'язку з сервером. Відкрийте браузер і перевірте активність з'єднання з інтернетом. Пам'ятайте про те, що швидкість доступу через канал GPRS досить низька. Використовуйте додаткові програми, що дозволяють заощадити трафік і прискорити процес завантаження web-сторінок.
Більшість сучасних мобільних телефонів можна використовувати як модем для підключення до інтернету. Використання цієї функції зазвичай дозволяє заощадити на покупці USB-модема.
Вам знадобиться
  • - PC Suite;
  • - USB-кабель
Інструкція
1
Знайдіть програму, яка підходить для синхронізації комп'ютера з вашим мобільним телефоном. Краще скористатися програмою, яка рекомендована до використання виробником даного телефону. До таких додатків ставляться PC Suite різних версій. Встановіть цей додаток.
2
Підготуйте кабель, необхідний для підключення телефону до комп'ютера. З'єднайте його з USB-портом ПК, попередньо запустивши програму. З'єднайте кабель з телефоном. Виберіть режим роботи пристрою «Модем» або PС Suite. Дочекайтеся автоматичної синхронізації телефону з комп'ютером. Зазвичай в кутку робочого вікна з'являється повідомлення «Підключений телефон ...»
3
Відкрийте меню "Підключення до інтернету». Заповніть потрібні пункти відкрилася таблиці. Найчастіше необхідно вказати точку доступу в інтернет, ім'я користувача та пароль. Введіть дані, які ви вказували при налаштуванні стільникового телефону для доступу в мережу.
4
Після завершення налаштування натисніть кнопку «Підключення». Зачекайте, поки буде встановлено зв'язок з сервером вашого оператора. Після появи повідомлення про успішне підключення до інтернету перевірте активність доступу в мережі.
5
Враховуючи той факт, що швидкість з'єднання порівняно мала, рекомендують відключати всі непотрібні програми, що використовують з'єднання з інтернетом. Особливу увагу приділіть менеджерам закачувань, таким як uTorrent.
6
Вимкніть автоматичне оновлення операційної системи і антивірусного програмного забезпечення. Особливо це важливо в тому випадку, якщо ви не використовуєте безлімітний тариф для доступу в інтернет. Якщо ваш телефон не володіє функцією підзарядки акумулятора від USB-кабелю, то підключіть пристрій до мережі змінного струму. Зазвичай елемент живлення досить швидко розряджається при роботі в режимі модему.