Як кинути палити і не погладшати.

Більшість курців бояться кинути палити, оскільки побоюються розтовстіти. Набору ваги після відмови від нікотину легко уникнути, якщо ввести у своє життя кілька правил.
Вам знадобиться
  • - таблиця калорійності продуктів;
  • - абонемент в спортивний зал.
Інструкція
1
Щоб не погладшати після кидання палити, слід дотримуватися кількох правил. Їх чітке дотримання допоможе не тільки не набрати зайву вагу, але і позбавитися від пари зайвих кілограмм.Мишечная памятьНеобходімо чітко розуміти, під час куріння задіяні не тільки органи дихання, а й руки. Палить людина при найменшій нервозності займає руки сигаретою, навіть не віддаючи собі в цьому звіту. Так працює м'язова пам'ять. Це означає, що процес кидання палити полягає не тільки у відмові від вдихання отруйного диму, але і в заміщенні звички тримати сигарету в руках, підносити її до губ і так далі. Найпростіше ці звички чимось замістити - наприклад, зайняти руки чотками під час нападу бажання курити.
2
Почуття голодаПосле відмови від куріння зайва вага набирається остільки, оскільки людина починає весь час щось жувати. Цього легко уникнути, якщо розуміти, що почуття голоду дуже схоже на почуття нікотинового голодування. Якщо припинивши куріння, ви весь час відчуваєте себе голодним - не збільшувати кількість спожитої їжі, а краще змініть її складу на користь низькокалорійних рослинних продуктів.
3
СпортНабор ваги відбувається ще й тому, що під час куріння в день ви витрачали на півтори сотні кілокалорій більше, ніж після відмови від смертельної звички. Судіть самі: навіть без нападів неконтрольованого жування, властивих людям, що кидають палити, зайві 150 кілокалорій дають прибавку у вазі близько 2 кілограм за три місяці. Це 6 кг в рік. Висновок простий: спалюйте ці півтори сотні кілокалорій в спортзалі або яким-небудь іншим способом. Хоча б більше рухайтеся! Тим паче, що після відмови від куріння і припинення кисневого голодування всього організму, енергії для цього з'явиться більш ніж достатньо.
Зверніть увагу
Приступ нікотинового голоду краще не заїдати, а запивати - мінеральною водою або зеленим чаєм. Крім того, що ці напої допоможуть впоратися з бажанням покурити або пожувати - вони будуть поступово вимивати накопичені в організмі шлаки і токсини. А зелений чай до того ж є чудовим засобом для схуднення.
Корисна порада
Під час відмови від куріння уникайте кращих компаній і продуктів, що викликають хворобливу тягу затягнутися сигареткою. До них відносяться кава, алкоголь, шоколад, жирні та смажені блюда.В піку цього, існують продукти, споживання яких допоможе впоратися з бажанням вдихнути тютюновий дим. Це яблука, зелений чай, цитрусові та зелені овочі.