Як зробити так, щоб мастика блищала.

Блискучі підлоги в будинку свідчать про чистоту, радуючи домочадців і гостей. Але при багаторазовому нанесенні мастик для блиску утворюється плівка забруднюється, тьмяніє, втрачаючи привабливий зовнішній вигляд.
Вам знадобиться
  • - самоблестящее засіб;
  • - ганчірка або губка;
  • - очищувач підлог від самоблестящіх складів;
  • - жорстка щітка.
Інструкція
1
Для додання блиску покриттю статі покрийте його самоблестящім поліруючим засобом.
2
Поверхня підлоги вимийте або протріть вологою ганчіркою.
3
Рухаючись від дальньої стінки до дверей кімнати, наносите засіб (наприклад «самоблиск», Saihky lattiakiilto, «Віполіс» і ін.) В невеликих кількостях на окремі ділянки поверхні підлоги, після чого відразу ж розподіліть засіб рівномірним шаром губкою або ганчіркою по підлозі.
4
Почекайте 30-40 хвилин. За цей часовий проміжок засіб застигне, і на підлозі утворюється рівна глянсова плівка з приємним блиском. Для того щоб блиск мастики став сильнішим, повторіть вищеописану процедуру 2- 3 рази. Натирання даний засіб не вимагає.
5
Двічі на рік знімайте з поверхні підлоги всю плівку, так як її зовнішній вигляд з часом під дією світла і повітря погіршується, після чого наносите новий шар самоблестящего кошти. Для цього скористайтеся спеціальними очисниками («Егле», «Очисник підлог від самоблестящіх складів» і ін.): Гарненько збовтайте вміст флакона, розведіть його з 6-8 літрами води і ретельно перемішайте.
6
Отриману емульсію нанесіть на поверхню підлоги і почекайте п'ять хвилин, після чого розітріть все покриття жорсткою щіткою або губкою. Завершіть процедуру очищення миттям підлоги чистою водою.
7
На очищений підлогу, після того як він просохне, нанесіть новий шар самоблестящего кошти.
Зверніть увагу
Якщо оброблюваний підлога паркетна, то зведіть до мінімуму його контакт з водою.
Корисна порада
Самоблестящіе кошти виготовляють на восковій або ж полімерній основі. Засоби першої групи утворюють більш жорстку плівку, яка володіє більшою водостійкістю і менше схильна до появи подряпин, ніж плівки, утворені з самоблиск на восковій основі, які мають більшу еластичність.