Як утеплити терасу. Як утеплити стіни веранди на дачі.

Тераса є свого роду продовженням будинку, саме тому бажано, щоб вона гармоніювала з архітектурою самого будинку в цілому. Відкриту терасу використовують тільки в теплу пору року, а закриту можна утеплити і користуватися нею і взимку.
Вам знадобиться
  • - плити з пеноплекса;
  • - монтажна піна;
  • - гідробар'єрна плівка;
  • - брус 27х27 мм;
  • - металізований скотч;
  • - Тепловідбивач Екофол;
  • - дюбеля;
  • - блокхаус.
Інструкція
1
Встановіть на підлозі шар плит з пеноплекса товщиною не менше 35-40 мм, який володіє високими теплоізоляційними і гігроскопічними властивостями. Стики аркушів пеноплекса обробіть монтажною піною, видаливши надлишки.
2
Поверх плит настелите всплошную гідробар'єрних плівку, краї якої склейте металізованим скотчем.
3
Після цього настелите власне покриття підлоги і переходите до утеплення стін, підготувавши поверхню.
4
Переконайтеся, що поверхня стін чиста, міцна і рівна, після чого застелите їх гідробар'єрних плівкою, обшив її вертикально брусом розміром 27х27 мм з проміжками між ними, рівними ширині пеноплексових плит, але не більше ніж 80 см. Шви плівки склейте металізованим скотчем.
5
Між брусками вставте і закріпіть спеціальними дюбелями з широкою головкою плити пеноплекса.
6
Поверх накладіть Тепловідбивач «Екофол» (це вкритий металевий плівкою з лавсану з одного боку 3-хмілліметровий спінений поліетилен), який закріпіть степлером (тимчасово), а краї сусідніх листів склейте металізованим скотчем.
7
Блокхаус вмонтовуйте горизонтально, починаючи знизу і рухаючись вгору відразу по всьому периметру тераси концентричними рядами. Це забезпечить укладку блокхаусу рівними рядами з ідеальною стикуванням елементів в кутках приміщення. Почніть від дверей, прокладете горизонтальну лінію по всьому периметру, закінчивши з іншого боку прорізу.
8
Таким же методом утеплите стелю, враховуючи, що ряди блокхаусу на стелі повинні бути закріплені паралельно розташуванню блокхаусу на стінах. При бажанні блокхаус можна замінити на вагонку або OSB.
Зверніть увагу
Слідкуйте за тим, щоб при утепленні тераси різниця у висоті рядів блокхаусу по всьому периметру тераси не перевищувала 5-7 мм, а в ідеалі цієї різниці не повинно бути взагалі.
Корисна порада
Тепловідбивач встановлюйте металізованим шаром всередину (в приміщення).