Як відновити пам'ять у людини. якщо взрорлий людина часто прокидається.

З наукової точки зору пам'ять - це основна функція головного мозку. Відповідно до думки академіка Н.П. Бехтеревой, пам'ять - це гарне, утримання та відтворення інформації. Основною причиною втрати пам'яті є ураження певних ділянок мозку в результаті судинних захворювань. Також негативний вплив робить травмування головного мозку, інфекційні захворювання, зловживання алкогольними напоями, патології щитовидної залози.
Вам знадобиться
  • - лікарські препарати;
  • - соснові бруньки;
  • - кора горобини.
Інструкція
1
Помітивши, що з пам'ять ю регулярно виникають проблеми, пройдіть необхідне обстеження і приступайте до адекватного лікування. Існує група лікарських препаратів, що уповільнюють прогресування хвороби і поліпшують стан пам'яті. До них відноситься «Ремініл», «Екселон», який випускають навіть у вигляді наклейок. Препарат «Семакс» випускається у вигляді крапель, закопуються в ніс.
2
Нерідко лікарі призначають препарати, які використовують для лікування хвороби Альцгеймера - «Мемантин», «Глиатилин», а також «Церебролизин», «Енцефабол», «Пірацетам». На початковій стадії захворювання добре допомагає «Гліцин», «Кавинтон», «Мексидол».
3
Не можна сподіватися тільки на лікарські засоби. Необхідно регулярно тренувати пам'ять . Постійна робота мозку включає дрімаючі нервові клітини, яких у людини десятки мільярдів.
4
Почніть з віршів і пісень - ритмічність, музикальність, емоційність сприяють процесу запам'ятовування. Спочатку згадуйте вірші і пісні дитинства, юності, молодості. Потім переходьте до розучування нових, які раніше вам були відомі і подобалися, але напам'ять ви їх не знали. Наступний етап - заучування абсолютно нового матеріалу.
5
У компанії друзів або рідних виконуйте наступну вправу. Візьміть кілька предметів, розкладіть їх і, розглянувши черговість їх місцеположення, закрийте. Повторіть на пам'ять , що лежить і як лежить. Почавши з 4 предметів, доведіть їх кількість до 10 штук і більше.
6
Більше читайте і переказуйте прочитаний текст. При бажанні займіться вивченням іноземних мов - це відмінне тренування пам'яті.
7
Включіть у свій раціон харчування шоколад, протерту моркву з ізюмом і сметаною, протертий хрін (чайну ложку в день), волоські горіхи, шоколад. Також благотворно впливають на мозок такі продукти, як печені картопля і яблука, сир, морська капуста, сир, насіння, сухофрукти і банани.
8
Народна медицина для відновлення пам'яті рекомендує прийом в їжу у весняний період молодих соснових бруньок - 5-7 штук в день. Можна приготувати їх відвар. Залийте столову ложку бруньок 2 склянками води і, прокип'ятивши 10 хвилин, охолодіть і процідіть. Пийте по 2 столових ложки 3 рази на день до їди.
9
Приймайте протягом місяця відвар кори горобини, що володіє сосудоочіщающім і холестеріновиводящім ефектом. Столову ложку подрібненої кори горобини залийте склянкою води і кип'ятіть 10 хвилин. Наполігши 5-6 годин, профільтруйте. Пийте по столовій ложці відвару 3 рази на день.
10
Гуляйте не менше 1,5-2 годин на день. Без кисню відбувається відмирання клітин головного мозку.
11
Добре висипайтеся - тільки під час сну головний мозок отримує повноцінний відпочинок. Обходитесь без снодійних, їх дія руйнує пам'ять .
Зверніть увагу
Ослаблення пам'яті свідчить про процес прогресуючої атрофії мозку.