Як зібрати речі. Як скласти речі щоб вони не пом'ялися.

Збираючись у подорож, нехай навіть і не далеке, у вас виникає питання про те, як правильно зібрати свій чемодан. Справа дійсно важливе і з вибором речей, які ви візьмете з собою, необхідно визначитися заздалегідь.
Вам знадобиться
  • Чемодан, всі необхідні речі і предмети в дорозі.
Інструкція
1
Зверніть увагу на вибір валізи: перш за все він повинен бути компактним, зручним і на коліщатках. Так званий "навігаційний" чемодан заощадить багато сил.
2
Почніть складати речі в чемодан в певній послідовності: - взуття (складіть у пакети і покладіть по боках чемодана); - рушники і покривала (покладіть на дно валізи); - джинси брюки і штани; - невеликі речі (майки, сорочки, топіки) .Щоб майки не пом'ялися - складіть їх разом і скачайте в рулон. Сорочки обов'язково застебніть на всі ґудзики. Брюки можна скласти з боків чемодана - так вони будуть виглядати менш м'ятими.
3
Не рекомендується брати з собою багато косметики. Якщо тільки зубна паста і щітка - це добре. А якщо шампунь, бальзам, кілька кремів, пару тоніків, засіб від засмаги. Зверніть увагу, що в багатьох готелях засоби гігієни видаються безкоштовно. Також зверніть увагу на лікарські засоби. Візьміть тільки необхідні. Не варто думати, що ви абсолютно здорові, а в дорозі з вами нічого не станеться. Зайва обережність завжди йде на користь. Тим більше, за кордоном ви зустрінетеся з труднощами при купівлі ліків (мовний бар'єр).