Як вибрати дизайнера інтер'єру.

Ваша давня мрія, нарешті, збулася - ви купили простору квартиру. Тепер справа залишилася за малим - облаштувати її за своїм смаком. Але як би ви не планували оздоблення квартири, вам нічого не подобається. Отже, саме час закликати в свої помічники дизайнера.
Інструкція
1
До вибору дизайнера інтер'єру необхідно підійти дуже відповідально. Обов'язковим при його виборі має бути наявність професійної освіти. Буде краще, якщо він працює не один, а в команді - студії дизайну або дизайнерської майстерні. Важливу роль при цьому відіграє стаж роботи студії на ринку і її репутація. Тому поцікавтеся, скільки років у цій галузі працює компанія, ознайомтеся з ескізами робіт. Через інтернет або знайомих постарайтеся довідатися про імідж компанії.
2
Для того щоб ваш проект реалізувався в кращому вигляді, необхідно домогтися взаєморозуміння з дизайнером. Без цього вам навряд чи вдасться втілити всі свої задуми. Якщо з перших хвилин спілкування у вас виникли деякі розбіжності, то надалі вони переростуть в недовіру і плідної співпраці у вас може не вийти. Тому постарайтеся з першого разу побачити, «ваш» це людина чи ні.
3
Досвідчений майстер завжди зможе розповісти вам про новинки в світі дизайну, оцінить всі переваги і недоліки обраних для ремонту матеріалів, а також підкаже, як доглядати за ними у процесі їх експлуатації. Оскільки дизайнер повинен регулярно відвідувати інтер'єрні виставки, він повинен бути в курсі всіх модних тенденцій.
4
Дуже важливо і те, наскільки відповідальний дизайнер. Саме фахівець високого рівня перед початком робіт справить повний і точний вимір всіх приміщень, щоб уникнути подальших неточностей. Також досвідчений майстер запропонує вам кілька ескізних рішень майбутнього інтер'єру, а не один.
5
Крім того, буде дуже добре, якщо дизайнер позбавить вас від усіх подальших робіт - нагляду за будівельними роботами, прикраси інтер'єру, комплектації оздоблювальними матеріалами і меблями.
6
Ну а найголовніше - щоб у процесі роботи дизайнера ваш будинок перетворився на затишне й комфортне житло, а не холодну і глянсову картинку з журналу.